Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kemenyedes normalis?...

Mennyi kemenyedes normalis? Ez mehosszehuzodas?

Figyelt kérdés
Reggel ebredeskor mar kokemeny a hasam,alig birok kimaszni az agybol. A nap folyaman legalabb tizszer van,de inkabb azt mondanam,kb egy-ket olyan ora van,amikor normalis allapotu. Ilyenkor tobbnyire elojon a ketoldali durva novekedesi huzodas,de az legalabb normalisnak tunik. A haskemenyedes nem fugg se az en mozgasomtol,se a babaetol,mint irtam,alvas kozben is van,es amikor a kisfiam nem tancikal odabent,akkor is. Szedek emelt magneziumot is. Dokimat kerdeztem,mennyi normalis,de csak mellebeszelt,hogy hat probalgatja magat a baba. Hatodik honap ota van ez. Az egyetlen,ami segit,ha meleg vizzel locsolom.

2015. szept. 11. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2015. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most 29+5. A 20.het ota ilyen sok,de mar az elso trimeszter ota nagyon sok gorcsolesem volt,ami szinten kemenyedessel jart,akkor meg csak az alhasam.
2015. szept. 11. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A keményedés méhösszehúzódás, ami pár másodpercig tart és azon kívül hogy kemény a hasad, kellemetlen érzés is társul hozzá. Ha folyamatosan az és csak kézzel érzed keménynek, akkor az valószínűleg nem az.

Reggelente néha az én hasam is kemény volt, nem tudom miért egyébként..

2015. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kerdest,mert tovabb romlott a helyzet. Most mar a legkisebb mozgasra(ertsd:felallok ulo helyzetbol,vagy lehajolok,vagy barmi),nagyon erosen bekemenyedik a hasam,olyan,mintha egy baromi kemenyre fujt labda lenne az olemben,ami mellesleg faj is. Azt olvastam,a gyereknek se jo ez,de a sajat orvosomat hiaba kerdeztem most ujra,nem kaptam egyenes valaszt. Szerintetek kerjek masodvelemenyt privat orvostol?
2015. szept. 23. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is válts orvost ameddig nem késő. Másodszor jelezd a védőnőnek, ő is lehet, hogy tud segíteni.
2015. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Régi a poszt de én ugyanevvel küzdök egy hete és még csak most vagyon a 20 hétben. Neked hogy alakult a terhességed? Végig ki tartottak az összehúzódások? Hanyadik héten indult be a szülés?
2021. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!