Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudtatok biztosan,...

Honnan tudtatok biztosan, hogy mar a baba mozgott a hasatokban? Ez hanyadik heten volt, es hanyadik gyereknel?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Első babnál a 16ik héten, este feküdtem és egy határozott rúgást éreztem, ezek az idő teltével, erősödtek. Második terhességemnél már a 12ik héten éreztem valamit még nem voltam benn biztos-hogy ez az-e, de egyre gyakrabban és erősebben éreztem,így utólag visszagondolva,Őt éreztem.
2015. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első babás vagyok, az első mozgásokat nem tudtam egyértelműen kijelenteni, hogy a baba volt. Csak bíztam benne. Majd mikor erősebben és sűrűbben éreztem, akkor mondtam, hogy ez a babánk. :) 16 hetesen éreztem először de 18 hetesen voltam csak biztos benne. Akkor már ilyen bökdösés szerű érzés volt. Eleinte csak valami simogatás belülről.
2015. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17-ik héten az elsőnél, de rögtön nem tudatosult, hogy ő kopogtat. A másodiknál már a 13 héten.
2015. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy voltam én. :) Elsővel 17. héten, a másodikkal 12. hét 3 naposan.
2015. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első babával vagyok terhes. 16. héten késő este éreztem, ahogy oldalt feküdtem, mintha valami megpöckölte volna a hasamat belülről. Kicsi érzés volt, de érezhető! Ez után pár perccel ugyanez. Másnap megint éreztem.

Apuka 17. héten érezte először, nagyon örült :)

18-20. héttől pedig anyukám is érezte már :)

2015. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Holnap töltöm a 17. hetet, és én is érzek már egy ideje ilyen kis pöckölgetést, de nem tudom megkülönböztetni a gyomrom körüli izomrángásszerű érzéstől, ami olyan fent tuti nem lehet a baba, ezért még nem vagyok biztos benne. Kíváncsi vagyok, mikor lesz egyértelmű:)
2015. szept. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!