Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondanatok el a babat a...

Mikor mondanatok el a babat a kollegaknak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van par munkahelyi kollega, akikkel joban vagyunk, együtt ebedelünk, beszelgetünk, de baratsagnak nem mondanam, munkaidön kivül nem beszelünk.


A 16. hetben jarok (a fönökeim mar tudjak), azon gondolkozom, hogy elmondjam-e a kollegaknak? Eddig nem akartam, mert kivancsi vagyok, hogy mikor lesz annyra feltünö, hogy kiszurjak, de aztan arra gondoltam, hogy hatha nem esik jol nekik, hogy nem mondtam el.


Ti megvarnatok, meg eszreveszik, vagy elmoeselnetek?



2015. szept. 11. 11:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve hasonlo esetben, ha a kollegatnotok lenne terhes, elvarnatok, hogy elmeselje?
2015. szept. 11. 11:59
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Naiv vagy, ha azt hiszed, még nem szúrták ki. Csak mivel nem vagytok olyan viszonyban, nem kérdeznek rá direkt. Elmondhatod szerintem, főleg, ha a szülési szabadságod az ő munkájukat is befolyásolja.
2015. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pici a hasam, es eddig is bö ruhakat hordtam, plusz hetente csak egyszer jarok be, es rosszul sem voltam, ugyhogy nem tudom, honnan szurhattak volna ki:) Csak most kezdett el picit nöni a hasam is, raadasul eddig fogytam.


A szülesi szabadsagom nem befolyasolja az ö munkajukat.

2015. szept. 11. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmondanám, de gondolod nem terjedt már el a hír? Én csak annyit tettem anno, hogy miután elmondtam a főnökömnek elmondtam a titkárnőjének, ezzel pedig gyakorlatilag mindenki megtudta, talán ha 3 ember csodálkozott rám a 6. hónap körül az 50-ből :)
2015. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze most már elmondanám, hiszen már 16 hetes vagy és a főnök is tudja. De mért is kéne titkolni?
2015. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kis, 20 fös ceg, de ugy latom, hogy meg nem terjedt el a hir. Nemet a ceg, es a kollegak is nemetek, eleg diszkreten kezelik itt amugyis a dolgokat.


Titkolni nem titkolom, csak szimplan kivancsi vagyok, hogy mikor kezd el annyira latszani, hogy ra is kerdeznek, eddig ez a kivancsisag tartott vissza.

2015. szept. 11. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Rákérdezni gondolom nem mernek, meg nem is nagyon illik.
2015. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! El fogom szerintem mondani.
2015. szept. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!