Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha eddig nem vizesedtem (36...

Ha eddig nem vizesedtem (36 hetes vagyok), akkor ezután miért fogok (ma már szorult a gyűrű az ujjamon, pánikba vagyok)? Lehet keveset iszom? Ha többet iszom, csökken a vizesedés?

Figyelt kérdés

Köszi

36+1 hkm


2011. febr. 18. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
én nyáron szültem, és vizesedtem is, nekem a doki azt mondta h zellert, meg zöldségzöldet egyek, az csökkenti a vizesedést, de nem szabad többet inni, hisz a víz az a folyadékból van amit a szervezet oda raktároz ahova nem kéne (kéz, láb), így nekem a 40fokos melegben kevesebbet kellett inni...
2011. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hallottam azt is h sokat kell inni,meg azt is,h keveset,mert a sok víz ivás csak ront a helyzeten... Már nem tudom mit csináljak.Eddig úgy örültem,h nem vizesedem még, erre nemrég vettem észre,h tegnap még lazán lejött a gyűrű,ma már a nyoma is megmaradt,alig bírtam levenni. :(

Köszi a választ.

2011. febr. 18. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alkat kerdese, hogy vizesedsz-e es mennyire. En csak a vegen vizesedtem, szinten olyan 36.hettol kb.
2011. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!