Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedem, rádagadt a gyűrű...

Vizesedem, rádagadt a gyűrű az ujjamra, már kellemetlen, mit tehetek?

Figyelt kérdés
40. hétben járok,2 napja annyira feldagadt az ujjam, hogy sehogy sem tudom levenni a jegygyűrűm, már minden házi praktikát kipróbáltam (szappanos víz, jegelés, krém, babaolaj, gézlap, cérnás módszer), de sehogy sem sikerül. Hova kell ilyenkor mennem: ékszerészhez vagy az ügyeletre? Az ékszerész mennyit kérhet azért, hogy szétvágja a gyűrűt?
2011. ápr. 4. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A sebészeten is levágják. De ha ügyes a párod,akkor egy fogóval ő is le tudja vágni.
2011. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Annyira kellemetlen? Mert ha 40. hét, akkor már csak max 2 hetet kéne kibírni és nem kéne szétvágni.
2011. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ki van már pirosodva és érzékeny,bár azt nem tudom, hogy az erőltetéstől vagy a duzzanattól, igazából attól félek, hogy tovább dagad...
2011. ápr. 4. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, én is nagyon sajnálnám szétvágni.

Szerintem inkább a vizesedéssel lenne érdemes foglalkozni. Hülyén hangzik, de csak egy dolog segíthet, a lehető legtöbb folyadék fogyasztása, mert beindítja a veséket és egy idő után többet fog kiválasztani, mint amennyit beviszel, de ehhez tényleg nagyon-bagyon sokat kell inni.

Jobbulást és mielőbbi babázást!

2011. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon dagad,inkább vágasd le a gyűrűt,mert ha nagyon elszorítja az ujjadban a vérkeingést,az ujjad is elhalhat! A lányomat az éjszaka közepén kellett bevinni az ügyeletre. Az orvos azt mondta,ha vár reggelig,akkor lehet,hogy az ujját is lekellett volna vágni.
2011. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az egész kezedet hideg vízbe dugni próbáltad már? hátha összehúzza a kezedet a hideg. én mindeképpen reggel felkeléskor próbálkoznék, mert inkább a nap végére dagad fel az ember lánya
2011. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!