Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Turkaljon bennem a doki, vagy...

Turkaljon bennem a doki, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
10 hetesen vett kenetet, akkor feküdtem fel utoljára a székbe, 18 hetesen megkerdezte, akarok e manuális vizsgálatot, akkor azt feleltem nem, jól vagyok enélkül is. 29 hetesen lesz a következő találka, szóljak, hogy nézzen Be? Vagy nem szükséges, egyáltalában kell e?
2015. szept. 12. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Én nem javaslom.. manuális vizsgálattól nyílt barátnőmnek a méhszáj idő előtt. Ami lényeges az UH-n is tökéletesen látszik. Külső-belső méhszáj, minden.
2015. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Èn most nem is hagynám, hogy belémnyúljon.

Az előző terhességemnél többször turkáltak bennem, és elvetéltem. Nem amiatt, de èreztem, h qrvára fàjt.

Most 10 hetes vagyok, csak uh volt eddig.

2015. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Terhesség alatt ha nincs panasz sosem kell manualis vizsgálat,tökéletesen eleg az elejen a hüvelyi uh.
2015. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Havonta jártam magánorvoshoz, minden alkalommal megnézte kézzel a méhszájat. Semmi bajunk nem lett, időre született egészséges babám.
2015. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Havonta Járok én is.. Mindig nézi kézzel.. Semmi bajunk.
2015. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én orvosom is mindig nézte kézzel. 41. hétre szulettet a fiam..
2015. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én orvosom is minden hónapban megvizsgált, 21. héten elkezdtem nyílni, de nem attól hogy hozzám nyúlt, hanem mert egyfolytában görcsöltem, hiába szedtem görcsoldót, s utána már szerintem azért vizsgálgatott, hogy megtudja mennyit nyílok, hála az égnek kibírtam 38. hétig
2015. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak nehogy pont a kérdező essen bele abba a jó néhány esetbe amikor a manuális vizsgálat bajt okoz! Mert arra egyikőtök sem vállal garanciát ugye.. Nem egy nőgyógyásztól hallottam már hogy ő nem vizsgál terhesség alatt csak ha panasz van. De mindenki tegye amit jónak lát. Mi itt leírtuk a tapasztalatainkat ennyi.
2015. szept. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is havonta vizsgált a dokim, bár az nem turkálás volt, egy pillanat alatt végzett mindig. A szex sokkal keményebb dolog, mint egy pillanatnyi vizsgálat, mondjuk én nem a sarki henteshez jártam, hanem egy megbízható, normális nőgyógyászhoz.
2015. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!