Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szexeltél a pároddal miután...

Szexeltél a pároddal miután megtudtad hogy állapotos vagy?

Figyelt kérdés
Nem volt benned félelem hogy baja lesz a magzatnak?
2015. szept. 15. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi baja lenne? Nem a hüvelyben fejlődik a magzat. Amíg orvos nem tilt tőle, nyugodtan lehet, már ha nem az őrülten vad típusú együttlétről van szó. Mi kb ugyanannyit vagyunk együtt... Első trimeszterben volt talán kevesebb, mert állandóan aludhatnékom volt.
2015. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem,mert előzőekben veszélyeztetett voltam. De attól nem féltem,hogy baja lenne tőle a babànak,ha csinàlhatnànk. Most nem vagyok veszélyeztetett,de a para bennem van,szóval ha tényleg nagyon nagyon akarom akkor csinàljuk. Kb 2 hetente vagy ritkàbban. Majd ha túl vagyok a kritikus időszakon akkor helyreàll a dolog a fejemben. Amúgy a baba akkor érzi jól magàt,ha én is, a szex miatt baja nem lesz,persze normàl alap dologra gondolok, nem egy vad durva orgiàra.
2015. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Kb a 12-14. hétig szexeltem, nem féltem, semmi rizikó nem volt. Utána viszont valami átkattant a hormonháztartásomban, és míg a sorstársaim arról számoltak be, hogy megnőtt a libidójuk, addig nekem gyakorlatilag eltűnt, szinte sose kívántam a szexet, így csak nagyon ritkán voltunk együtt.
2015. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szexeltünk ugyanúgy mint előtte. Nem féltem attól,h baja lenne a babának. Teljesen irracionális ettől ennyire parázni!
2015. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Elso 11 hetben nem, mert az orvos azt tartja legkritikusabb idoszaknak. Ki lehet birni. Utsna szeretkeztunk de csak modjaval. A vegen szinten nem, mert nem ment... nekem...
2015. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajna én az előző terhességemnél véreztem és veszélyeztetett terhes lettem ezért mellőztük a szexet.Hála istennek még nincs semmi baj,de kicsit félek,ezért kellett a megerősítés.Köszi.
2015. szept. 15. 14:36
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

Már elvesztettünk egy babát, ezért van bennem egy félsz, meg vmi hülyeség, nekem fura, h van bennem vki, agyilag van baj nálam :) pedig orvos azt mondta h szabad.

Na meg én szinte a halálomon vagyok, annyit hányok, úgyhogy se kedvem se erőm a szexhez.

Majd a 12.hét után talàn javul a helyzet.

2015. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Az elején nem mert nem esett jól, mire megint megpróbáltuk volna nem lehetett barnázás miatt. Viszont 14 hetes koromtól nagyon megnőtt a libidóm, elég sűrűn voltunk a férjemmel amíg ő nem kezdett el feleslegesen parázni miatta kb 30 hetes korom körül.
2015. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy elment a babád :(.
2015. szept. 15. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Másfél hónap múlva teherbe estem, úgyhogy hamar elmúlt a fájdalom :)
2015. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!