Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb magzatvíz? Valaki...

Kevesebb magzatvíz? Valaki volt így? Mi lett?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok. Tegnap uh-n azt mondták a magzatvíz az átlagostól kevesebb, kontroll szükséges. Az meg is volt ma, ismét kevésnek tűnt. Kérdeztem az orvosom, azt mondta egyelőre elég, még lehet várni. Aki volt így, még kevesebb lett vagy stagnált szülésig? Olvastam, hogy máskor utána meg rendben volt minden de két UH is volt egymás után két egymást követő nap, így azért nem tudom... én csak indított szülést nem akarok persze nyilván nem rajtam múlik.
2015. szept. 15. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 37. héttől kevesebb volt a víz, azt mondták akkor, hogy ez már nem "termelődik" vissza, de ettől végig vihetem, csak kicsit jobban figyelnek ránk! Megnézték, hogy nem e szivárog a víz, de mivel nem, ezért csak sűrűbben kellett mennem nst-re és uhra. 3 nappal túlhordtam a lányom, és simán szültem, nem is indítottták.
2015. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 uh-on volt így. Az utolsó után 2 nappal született egészségesen.
2015. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a 39. héten szültem.
2015. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Remélem nekem sem lesz túl kevés a vizem. Sűrű UH az van nálam is, kétnaponta.
2015. szept. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!