Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban lévő kismamik,...

Utolsó hónapban lévő kismamik, ti is ezt érzitek?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 36hetes,de nagyon nem jól vagyok. 2-3napja folyamatosan nyom a babóm. Azt érzem hogy teljesen kitölti a pocimat...Nem is tudom leírni ezt pontosan.Eddig nem volt ilyen,de nekem ez nagyon fura.Akkor is tudom hol van,mikor mozdulatlan.Néha pedig baromira fáj lent a szeméremcsontom környékén,lenyilal a hüvelyemig. Az tuti hogy már befordult (a 30.héten) Mitől lehet ez? Vagy ez totál normális? Esetleg nagy a babó? Kevés a magzatvíz? :O A nyilalás lehet hogy a beilleszkedés volt?

2015. szept. 15. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen kényelmetlen, fájdalmas volt a vége. Ráadásul túl is hordtam és 37-38 fok volt. :( Ha attól megnyugodnál kérj egy uh-t, ott a magzatvíz mennyisége is kiderül meg néznek áramlást is. De szerintem semmi extrém csak terhes vagy... Ez is ilyen sajnos, de ha szerencséd van 2 hét és kint lesz.
2015. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyünk UH-ra. Sajnos előbbre nem tudtak időpontot adni. :( Köszi,hogy írtál. :)
2015. szept. 15. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor te is október 14-re vagy kiírva, énnis holnap leszek 36 hetes és pont ugyanezeket érzem. De nem gondolnám hogy baj lenne, egyszerűen a vége már ilyen azért a baba is már 2,5kg plusz a lepény a magzatvíz..
2015. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, én is október 14-.-re :) De jó! Akkor jó, ha többen is ezt érezzük, akkor valószinüleg normális. Csak nekem volt fura.
2015. szept. 15. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó hónapban annyira fájt a szeméremcsontom,hogy konkrétan megfordulni nem tudtam az ágyban. Ha pedig hosszabb fekvés után felkeltem ropogott, iszonyú volt. Nyilalt a hüvelyemig és a combtövembe ahogy a feje megnyomott egy egy ideget. Mellé szülés előtt 2 héttel minden nap 10-20 perces jóslók voltak, sokszor 5-6 órán keresztül. Harmadik baba, ilyen fájdalmakat előtte nem tapasztaltam egyikkel sem. Cserébe viszont a szülés egy álom volt. Az első fájásoktól számítva 3 óra alatt meg lett, és csak az utolsó fél óra volt húzós. Doki azt mondta a fájdalmakra (főleg a szeméremcsont aggasztott, mert borzasztó volt) hogy tágulás miatt van, jó előre kezdett felkészülni a testem a szülésre. Sem a víz nem volt kevés, se a fiam nagy (teljesen átlagos súlyú) Jó hír, utána a 3. Napon már semmi nyoma nem volt, hamar elmúlt. Kitartás és szép szülést! 2 hetes baba anyukája :)
2015. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35 hetesen kezdtem ezt érezni, hogy nagyon nyom alul, lehet beilleszkedett. Nekem az volt, a következő UH alátámasztotta (de a hasamon én semmit nem láttam). Ezzel együtt elkezdett rövidülni a méhnyak nálam, de maradt zárt a méhszáj. Hogy a nyillalás melyik miatt volt, azt nem tudnám megmondani. Magzatvizem rendben volt de ha aggaszt, inkább nézesd meg magad, jobb félni, mint megijedni.
2015. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K. Bernadett válasza:
Én ma lettem 37. hetes. Nagyon feszül a hasam, ha nagyon figyelek befelé akkor érzem a joslókat, amit az nst mutatott. Feszül a hasam, mintha már nem is férne el a hasamban, még a bordámat is szúrja valami. Nem szeretném, ha előbb elindulna emiatt a hülye meleg, majd hidegfront miatt. Sokat pihenek. Okt. 9re vagyok kiírva.
2015. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! ;) Én néha picit szeretném hogy hamarabb jöjjön. Még hétfő-kedden el kell utaznom vizsgázni(egyetemre járok közben) utána viszont már nem bánnám ha jönne....Én okt. 14.-re vagyok kiírva,de ha sétálok már nagyon nyomja mindenem. Egyere fáradtab vagyok,tanulni nem tudok,mert csak szenvedek... Novembertől meg újra vizsgàk. Remélem minden oké lesz
2015. szept. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!