Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nem paramami szeméremcsont...

Egy nem paramami szeméremcsont és medencefájdalommal összefüggő kérdése?

Figyelt kérdés

Nos, nem vagyok egy parás kismama. Második terhességem, elsővel mindenért paráztam feleslegesen, most már nagyjából minden betudok a terhességnek ésszerű kereteken belül.

De ma hirtelen futnom kellett a 2,5 évesem után nehogy kiszaladjon a parkon át az úttestre. Ez kb 11 körül volt.Kb 10-15 métert futhattam.

Azóta fáj a medencém és szeméremcsontom, elég nehezen lépek, az előbb székből felállás után meg kellett kapaszkodnom.

Nem menszesz szerű görcs és csak mozgásra érzem.

A baba rendesen mozog.

Délután aludtam egy órát és nagyjából még 3-4 órát ágyban pihentem is.

Szerintetek most ennyire elhúzódik a "csontok megnyugvása" és reggelre valószínüleg el fog múlni vagy ezzel előrébb hozhattam az állandósuló szeméremcsont fájdalmat?

Fiammal azt hiszem a 35.hét körül kezdődött csak.

33 hetes kismama.


2015. szept. 15. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ezt senki se fogja tudni megmondani, hogy elmúlik-e még vagy már így marad.

Az én tapasztalatom amúgy az hogy a fekvés csak ront rajta, nekem sokkal kevésbé fájt ha kicsit átmozgattam magam.

2015. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!