Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely és szeméremcsont...

Hüvely és szeméremcsont fájdalom reggel óta,20 hetesen ez a terhesség velejárója?

Figyelt kérdés

Második terhesség, 3 hete nézték a méhszájat akkor c:3100 volt. Erre nem kaptam külön információt az orvostól,csakhogy szedjem a magnéziumot.

ma reggel óta akár ülök akár állok fáj a szeméremcsontom vagy hüvelyem belül.Olyan érzés mint a terhesség utolsó pár hetében amikor fáj és nehezen megy az ember.Reggel már bevettem 500 mg magnéziumot.

Szerintetek nézessem meg mert lehet,hogy nyílik tovább a méhszáj, vagy ez normális lehet?

Orvosomhoz sztk-ba szoktam járni havonta egyszer, magánrendelőbe nem,és "csak" a szülésért fizetünk majd neki, tehát nem tudom hogy felhívhatom e ezzel, mert most nem rendel.


2015. jún. 11. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen értékkel jobb ha megnézeted dokival ennyi idős terhesen meg főleg.
2015. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ertek miatt en is megnezettetnem, de en pont 3 hete voltam 20 hetes, es ugyan ezt ereztem amit te leirtal. En sem birtam ki, bementunk az ugyeletre, minden rendben volt, allitolag normalis. Doki szerint 20-22. het kozott egy nagyobb novekedesi ugras van, hatfajasra, gyengebb hasfajasra is lehet szamitani. Es tenyleg nekem abban a 2 hetben sok nott a pocim.
2015. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ertem. Akkor holnap reggelre ha nem javul akkor elmegyek megnezetni. Talan tenyleg csak pihennem kell. Mondjuk most valamivel jobb. De ezt az elso terhessegnel csak a 30.het felett ereztem..
2015. jún. 11. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Irj, hogy mi újság veletek, ha úgy döntesz, hogy dokihoz mész.

2. válaszoló voltam

2015. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ma mar nem megyek.

aludtunk egy masfel oracskat most de nem mult el. Viszont nem gorcsol a hasam. Csak es kizarolag alul faj a csont.

Reggel felhivom a dokit.

Masodik valaszolo neked hany nap jtan mult el?

2015. jún. 11. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok, kb 3 napig éreztem, nem volt fájdalmas, de néha percenként is beleszúrt, a szeméremcsontom viszont fájt rendesen és még a combtőnél az izmom is, mintha spárgát gyakoroltam volna.

2 napja a végbelemnél érzek pici szúrkálást... Miért ilyen stresszes a terhesség????

2015. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem nalam sem lesz gond. De azert megnezetem. Az elso terhessegemnel is voltak gondok de azok egyertelmuek voltak. Egyszer kevesebb mahzatvizet allapitottak meg aztan a genetikan kiderult hogy semmi baj nem volt csak valoszinuleg epp a lecserelodes folyamatat kapta el az ultrahang. Aztan a 26.hettol folyamatosan ment fel a vernyomasom de szerencsere nem volt feherje a vizeletemben viszont ketfele gyogyszerrel tudtam 135-140 korul tartani.. biztam benne hogy most nem lesz semmi aggodnivalo.. de ez a terhesseg.. 5.-9 heten hanytam amint a muranyi lo es gorcsolok is.. fejem is sokat faj.. kesz vagyok. 😊😨😨😨
2015. jún. 11. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Irj, hogy mit mondott a doki, de biztos hogy rendben lesz minden!!!! :)
2015. jún. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek? Voltál dokinál?
2015. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!