Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális szeméremcsont fájdalo...

Normális szeméremcsont fájdalom? 35 hetes vagyok és reggel meg este iszonyatosan feszít.33 hetesen 2100 volt a méhszájam.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
33hetes vagyok ,ugyanezt érzem (én ahhoz tudnám hasonlítani mintha nagyon beütöttem volna ott lent magam:D) ,ugyanez az értékem.van ,hogy alig bírok felkelni ,magnéziumtól kicsit jobb lesz.szerintem teljesen normális talán a csontok tágulnak (lehet hogy ez hülyeség ,én ezt tudom elképzelni)
2015. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, ez normális, nekem is volt hasonló, annyival könnyebb lesz a szülés, amennyit tágulsz már előtte. Nekem legalábbis semmi derékfájós csontfájdalmam nem volt, mert előtte két héttel "letudtam".
2015. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
normális.én alig bírtam átfordulni az ágyban annyira fájt mindenem. (kb 10perc alatt nagy jajgatva) talán 1 hónappal múlt el szülés után.
2015. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!