Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Babavárók! Mini-kutatás?

Kedves Babavárók! Mini-kutatás?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy te és a párod? Melyik országban és városban éltek? Milyen anyagi körülményeitek vannak? Mennyi a havi bevételetek és kiadásotok forintban? Kaptok-e bármiféle segítséget a szüleitektől? Saját, ill. hiteles házban/lakásban éltek, vagy a szülőkkel?

Dolgoztál a várandósságod előtt, vagy nem? Esetleg az egyetem alatt jön a bébi?


2015. szept. 17. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy esetleg bérelt házban/lakásban? mennyi a havi lakbér?
2015. szept. 17. 11:07
 2/8 anonim ***** válasza:
30 és 37 évesek vagyunk. Harmadik babánk érkezik. miskolc mellett lakunk. Rendezettek az anyagi körülményeink, saját a házunk. Marad megtakarításra is minden hónapban, bár én gyesen vagyok és most csak a férjem dolgozik, de így is. A férjem családja részéről inkább anyagi a segítség, bár sosem pénz, de rengeteg gyümölcs, hús, tojás stb. Az én családom pedig inkább a gyerkőcök felügyeletében, a gyerekek körüli dolgokban segítenek sokat. Az első baba közvetlen az egyetem után érkezett, aztán mikor 2 éves volt a fiam, akkor mentem el dolgozni, míg a alányom meg nem született. ő most 1,5 éves és várja a kistesót.
2015. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

30- 31

Budapest

560 ezer-kiadás 200 ezer

nem kaptunk, mi segitjuk oket

hitelmentes lakás

dolgoztam

2015. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit tágabban fogok válaszolni:) 25-30 közöttiek vagyunk párommal, külföldön élünk, a fizetésünknek egy jelentős részét félre tudjuk tenni, jól élünk, de itteni viszonyokat nézve nem élünk nagy lábon. Segítséget kapunk szülőktől, most épp a babacuccokban. Albérletben élünk. Dolgoztam a várandósságom előtt is, és most alatta is dolgozom.
2015. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 19, férjem 23. Szülőknél lakunk, én egyetemre jártam, férjem dolgozik. Kapunk segítséget. Először még 90 ezer se volt a férjem fizetése, most kb. 170 a bevételünk. Így már tudunk félrerakni, saját lakásra gyűjtünk.
2015. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindketten 27 évesek vagyunk.

Külföldön élünk.

Jók az anyagi körülményeink: bevétel kb 2.1 millió forintban - kiadás kb. 1 millió forintban (ebböl 650 ezer hitel)

Segítséget nem kapunk, illetve minimálisan ajándék formájában, de ök tőlünk drágább ajándékokat kapnak.

Hiteles 150 2m-es kertes ház.

Mire szülési szabadságra megyek kb 4,5 éves munkaviszonyom lesz.

2015. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 25 a párom 29 éves.

Budapesten élünk.

330 a bevételünk. A kiadást nem tudom.

Egy kis lakást kaptunk. Nincs hitel semmi. Így külön élünk.

Dolgoztam igen. De már táppénzen vagyok.

Első baba.

2015. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 20 a férjem 24, bevételünk 180ezer Ft, kiadásunk 50ezer Ft +kaja, párom dolgozik, én felsőfokú szakképzésen vagyok.Magyarországon élünk egy kisebb városban J-N-SZ megyében. 3an élünk együtt anyukám és mi a párommal, felesbe fizetjük a rezsit. A ház az enyém, hitel van rajta. Most vagyok 17 hetes kismama.
2015. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!