Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt babavárók véleményé...

Tapasztalt babavárók véleményére lenne szükségem. Kissé félek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: gyógyszert szedek(rendesen). 1 hete volt egy olyan eset, hogy tojásfehérjés nyákom volt, és abba ilyen véres szál szerűségek voltak. Tehát vérzésnek nem lehet mondani, de mégis valami volt. Nem figyeltem rá, nem gondoltam semmi rosszra. Nade mostmár 3 napja hányingerem van és nagyon fáradt vagyok. Most arra gondolok, hogy az lehetett a beágyazódásos vérzés. De akkor lehetnek már tüneteim beágyazódás után 1 héttel?


Igaz, hogy vannak már gyerekeim, de sosem figyeltem magam, nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, sosem teszteltem előbb mint amikor kimaradt a vérzésem, szóval ezért kérdezem. Nagyon de nagyon nem szeretnék babát várni.


2015. jún. 10. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie? Nekem 2 gyerekemnél volt beágyazódási vérzés, hasonló amit leírtál, egy héttel a menzesz előtt és mindkétszer kismama voltam! De viszont a tojásfehérjés nyák jelezhet peteérést is! A gyógyszer sem 100%, szerintem tesztelj, ha megjön akkor is mindenképp!
2015. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 nap múlva kell megjönnie. Holnap reggel tesztelek egyet, meglátjuk...
2015. jún. 10. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 10 nap mulva kellene megjonnie, akkor kb. 18. Napon lehetsz. Ha par napja eszlelted ezt akkor kb ciklus kozepen lehettel. Akkof meg eleg ritkan van beagyazodas.Ahhoz nagyon korai ovu kellett volna hovy legyen, és mellette elég vastag mehnyalkahartya, amibe be tud agyazodni.


Nem hiszem h terhes vagy.

2015. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem :/
2015. jún. 10. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos peteérés volt, tojásfehérje nyák akkor van meg kicsi vér is természetes lehet.
2015. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! teszteltem és én látok második vonalat :(
2015. jún. 12. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság, kedves kérdező? Van baba?
2015. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!