Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy szülés után újra terhes lett, de mivel nem menstruált (stb), csak több hónap után vette észre?

Figyelt kérdés
Lett belőle probléma?
2015. szept. 17. 13:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és nálam nem ez a helyzet, csak kíváncsiságból kérdezem.
2015. szept. 17. 13:56
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Az első gyerek után. 10hetes terhes voltam mikor kiderült, és öt hónapos volt a lányom.

Abortusz lett, mivel császárral szültem.

Nem kockáztattam.

2015. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen eset van, mert még mindig terjed az a tévhit, hogy a szoptatás=fogamzásgátlás.
2015. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első, sajnálom, hogy így alakult. :(

Másodig, igen tudom, hogy nem ugyanaz. A családban is sokszor előfordult, hogy szoptatás mellett fogant meg a következő baba, tervezetten.


Köszönöm, hogy válaszoltatok.

2015. szept. 17. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Egy ismerősöm így járt. Szoptatott, ezért nem menstruált, ráadásul mellső fali méhlepény miatt magzatmozgást sem érzett. Kb. 20 hetes terhes volt, mikor kiderült. Nem lett belőle probléma.
2015. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ilyen esetekben hogy derül ki?
2015. szept. 30. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Amikor dokináé vártam,ott volt egy csaj a 8 hónapos gyerekkel. Mondta,hogy vmi mozog a hasában azért jött. Mondom édes istenem...mondtam,hogy akkor már vagy 5 hónapos terhes biztos vagy. Közölte,hogy tutu nem mert szoptat. Mondom és? Kijött,fal fehéren,mondom hány hónapos? Mondja,hogy 21 hetes. Vigyorogva gratuláltam az eszéhez. Egyébként ebből nem igazán van gond,úgy hallottam. Max. akkor ha vmi gáz volt már az előző terhességnél is. De én nem vetetném el azért mert császáros volt az első....
2015. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

utolso:

a császáros heg miatt nem jo a kis korkülönbség,hamar szétválhat a heg olyan korán h a picit meg se tudják menteni.

2015. okt. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7es

Nekem a hegtől három centire volt a baba.

A lányom fényképekről ismerne, ha kockáztatok.

2015. okt. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Úgy derült ki, hogy abbahagyta a szoptatást, és akkor sem jött meg a menzesze, ezért orvoshoz ment.
2015. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!