Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszterben összementek...

3. trimeszterben összementek a melleim. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig a terhesség alatt csak nőtt és nőtt, kemény volt, pár napja viszont bepuhult, és jók lettek a terhesség előtti melltartóim... Szeretnék majd szoptatni, ez vajon közbeszólhat?

2015. szept. 17. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent :) A szoptatáshoz a mellméretnek semmi köze nincs. A tej csak a szülés után kezd el termelődni, nem tudsz következtetni a méretből most.
2015. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogytál?
2015. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoptatáshoz semmi köze a mell méretének. Sógornőm hatalmas mellekkel van megáldva, nem volt teje, nekem A-s melleim vannak és bőven volt tejem.
2015. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fogytam, 9 kg plusznál járok, bár eléggé vizesedek, az is sokat nyom.

Eléggé megijedtem, hogy mi ez a leeresztés, nem tudom hova tenni. Hallottam olyat, hogy vetéléskor szokott ilyen lenni, dehát már 33 hetesek vagyunk, és amúgy is, a babám köszöni jól van, rengeteget ficánkol.

2015. szept. 17. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!