Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszatérő hasmenés,34. hét,...

Visszatérő hasmenés,34. hét, szülés előjele?!

Figyelt kérdés
Akinek van valami ehhez hasonló tapasztalata, az kéremossza meg velem! 3 napja hasmenésem volt, rettenetes hasmarsom volt, és hánytam. Voltam orvosnál, széntabletta, normaflore, folyadék...biztos benyeltem egy vírust. Másnap már jobban is voltam, de azóta ma éjjel újra kezdődik minden. Újra hasmars, hasmenés. Egyéb bajom nincs. Lehet már közel lenne a szülés??? Készitsem a kórházi csomagot? Nem tudom mire gondoljak. Teljesen tanácstalan vagyok!!
2015. szept. 18. 04:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a nem teljesen helyes kiirásért! Hajnalban irtam a kérdést.
2015. szept. 18. 04:09
 2/9 anonim ***** válasza:

És ki írt fel neked széntablettát?

Illetve az recept nélküli, de ki ajánlotta?

Merthogy pont a legrosszabbat tetted vele.

Felfogtad a "hasmarsot", és nem tisztultak ki rendesen a beleid.

Éppen ezért hagyni kéne azt a kb 2-3 napot végig hasmarsolni, hogy minden vírus kijöjjön.

Egyébként egy hete én is így jártam, én 2 nap alatt lettem jól, szedtem a normafloret, de más nem.

Alap dolog, hogy nem szabad felfogni a hasmenést ilyen-olyan hasfogókkal csak ha muszáj menni valahova amit nem halaszthatsz el.

Nyugodtan olvass utána.

Nem fogsz még szülni 24 hetesen, ne izgulj.

2015. szept. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Ettől függetlenül lassan összerakhatod a csomagodat.

Én is hétvégén fogom.

Szintén 34 hetes kismama.

2015. szept. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy nálad ez mit jelent látatlanban innen senki nem fogja tudni megmondani. Lehet, hogy olyasmit "nyeltél be", amire mondjuk antibiotikum kéne. Vagy ettél valami olyat, amit eddig jól tolerált a szervezeted, de most a terhesség vége felé nem. Nekem végig hasmenésem volt két terhesség alatt - gyanítom, vagy a magnéziumtól vagy pont annak hiányától vagy csak a baba rugdosásától. De a csomagot mindenképp érdemes összekészíteni (első gyereknél 35. hetesen kerültem kórházba meglepetésszerűen - nem hasmenés vagy megindult szülés miatt - de ami kimaradt a pakkból, apa behozta). Szerintem a szülést nem fogod összetéveszteni erős bélgörccsel se, de mindenképp érdemes lenne újra orvoshoz fordulni (házihoz és nőgyógyhoz is). A hányinger pedig olvasmányaim szerint jelezhet méhszájnyílást. - Ennyi ötletem van.
2015. szept. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h vírus mert egyéb bajom nincs. A háziorvos ajánlotta a széntablettát! Gondolta nehogy kiszáradjak. Azt énis gondoltam h nem fogok egyből megszülni, csak gondoltam jelezheti a közeledtét...talán 2-3 héttel előtte...
2015. szept. 18. 07:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam váltakozik a hormonok miatt a hasmenés és a székrekedés. Az is lehet hogy nálad is ez van.
2015. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 34. hét körül majdnem 5 napig tartó. Most vagyok 36+5 hetes és még nincs baba! :)
2015. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36hetes voltam mikor hétfőn szinte egész nap ment a hasam,rettenetesen éreztem magam.Kedden is kinlodtam kicsit még,majd abbamaradt.Csütörtökön NST-re kellett mennem,az orvos megvizsgált (az NST-n normális értékek voltak) és közölte hogy 3ujjnyira nyitva vagyok,irány szülni.Ez volt 11orakor,2:40re megszületett a lányom :) semmit nem vettem észre,ha épp aznap nem kell mennem a dokihoz akkor talán az utolsó pillanatban érünk be a korházba.
2015. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
35. Héten megszületett a kisfiam! :)
2015. nov. 5. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!