Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt hasmenés?

Szülés előtt hasmenés?

Figyelt kérdés
Még van 2 hetem a kiírtig, 2 napja megy a hasam pedig nem szokott, sőt inkább az ellenkezője van. Ez jelentheti a szülést is? Szomszédom mondta, hogy nála ez volt, szülés előtt hasmenés. Amúgy minden rendben volt még szombaton, zárt vagyok. Doki szerint még nincs jele, hogy előbb szülnék.
2014. jún. 30. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
jelezhet igen, tisztul a szervezeted
2014. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet, hogy tisztul a szervezeted mert készül a szülésre.

De simán bekaphattál egy vírust is. A babának nem lesz baja, viszont nagyon kell figyelni a folyadék pótlására mert te kiszáradhatsz.

Diétázz kicsit, 2-3 széntabletta is bevehető ha akkut hasmenés lépne fel.

Kitartás a hátralevő időhöz! :)

2014. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vírust nem kaptam el, folyadékot meg napi 2,5-3 litert megiszok. Enni ilyen melegben nem nagyon eszek, csak nasizok mindig egy keveset. Hát már jó lenne ha túl lennék rajta. Ez a 2 hét lesz a leghosszabb.
2014. jún. 30. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
A szülés előtti hasmenés nálam abban merült ki, hogy a szülés napján dél körül hasmenésem volt....du. 5 órakor mentem a kórházba rendszeres 10 percesekkel....negyed 11-re meglett a baba....Aznap reggel az NST nem mutatott semmit, de valahogy már akkor éreztem, hogy készül valami
2014. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!