Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korban jelentkezhet...

Hány hetes korban jelentkezhet elöször az előtej? 20 hetes vagyok és nálam még nam fordult elő ez baj?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam már 13 hetes terhességnél volt előtej,de gondolom ez mindenkinél másképp alakul.
2008. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az se baj ha végig nem jelentkezik, nem befolyásolja a szoptatást (csak ha esetleg később se lenne neked azért írom) nekem se volt semmi és még mindig vígan szopizunk (11 hó)
2008. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 18 hetesen volt
2008. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 24 hetesen jelentkezett először, akkor is csak néhány csepp, épphogy észre lehetett venni. És most sem több, pedig már 30 hetes vagyok.
2008. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


nekem egyik terhességemnél sem volt előtejem, és tudtam őket szoptatni, és rengeteg tejem van. HA nincs nem jelent semmi rosszat sem:)

egy két gyermekes anyuka

2008. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a 26. hétben járunk és nekem még egyáltalán nem volt. Sógornőm most szült, neki ilyen idősen már volt. Én igazából nem is bánnám ha nem lenne. :)


Boldog babavárást:)

2008. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is a 20. hét óta van, de csak cseppek, nem öntött még el sosem. Mincs jelentősége a továbbiakra sem. Én mára vagyok kiírva, holnap befektetnek, gondoljatok rám, már kijöhetne, hogy ne kelljen még baba nélkül is bent feküdnöm...
2008. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!