Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 2 hét alatt...

Szerintetek 2 hét alatt másfél kiló hízásnak nem sok?

Figyelt kérdés
Még csak 6 hetes terhes vagyok,de már 1,5kg-ot híztam két hét alatt. Nem sok ez? 2-3 óránkét eszek egy keveset,hogy ne legyek rosszul,mert 3 napig volt olyan,hogyha ettem rosszul voltam, begörcsölt a gyomrom.
2015. szept. 18. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok, ilyen ütemben rengeteg lenne a plusz.

Ettől függetlenül ha esetleg vékony vagy, akkor a szervezet szokott raktározni már az elején is de érdemes rá odafigyelni, félidő után még jobban megszaladhat a mérleg. Most számold ki.. félidő után a baba súlya még jobban megdobhatja.

Az étel minősége többet számít, mint a mennyiség amúgy.

2015. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen ütemben valóban sok lenne a plusz, de nem fogsz folyamatosan ilyen ütemben hízni :)

Fontos, hogy mindig reggel, WC után, evés-ivás előtt méreszkedj. Hiszen ha pl. iszol 3dl löttyöt, nem voltál még pisilni, sőt, esetleg kakilni sem, az lehet majdnem 1 kg plusz is :)

2015. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, kevesebbet kéne enni, és akkor nem híznál. Mert ez még nem a terhességtől van, az tuti.
2015. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

remélem,hogy egy kicsit sikerül visszafogni a hízást,mert akkor így nagyon sok fog feljönni a többi 8 hónap alatt.

Kedves utolsó,nem vagyok hízékony és viszonylag vékony alkatú vagyok. Nagyon nehezen jön fel rám akár egy plusz kiló is.

2015. szept. 18. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázhatod, nekem teljesen mindegy. Akkor sem a terhességtől van még. A baba ugyanis nagyjából mogyorónyi.
2015. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!