Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. Hétig mennyit hiztatok?

21. Hétig mennyit hiztatok?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok es extrem sokat hiztam eddig.Nem kérdezd mi a nornalis,mert tudom hogy az enyem mar sok,de nem tudom megállítani sajnos,pedig nagyon kuzdok minden nap.
2015. szept. 18. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én +2 kilónál tartottam. Most 38 hetesen +11.
2015. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

44 kg-val estem teherbe, ennyi idős terhesen már lusz 15 kg-nál tartottam. A végére összesen 26 kg-t híztam. De szülés utáni nap már "csak" 60 kg voltam, és a szülés után 3 hónappal 54 kg voltam, tovább már nem fogytam (nem is szeretnék). Én sem ettem rengeteget, de a szervezetem a korábbi koplalást így bosszulta meg (államvizsga estéjén estem teherbe, de előtte heteken át nem ettem szinte semmit), ráadásul vizesedtem is rendesen.

Mennyit híztál, hogy extra soknak tartod?

2015. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semennyit. Utána 13-at, ebből 10-et a 30. hét után.
2015. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a terhesség elején 85 kiló voltam, 2 hét múlva 83, a terhesség végén 87, a szülés után 78. Végig ugyan úgy ettem mint előtte. (Viszont durván visszajött azóta, sajnos, de szoptatok addig nem akarok fogyózni).

Csak azt akarom mondani, hogy ez egyéntől függ. Mindenki más. Egy ismerősömmel egyszerre voltunk terhesek, ő a 20.hét körül 30 kg-ot hízott. Mostanra visszafogyta(nem szoptat). Ne ijedj meg, igaz, hogy nem a legjobb dolog a hízás ilyenkor, de nem is biztos, hogy megmarad a súly. Viszont figyelj a cukrodra, mert lehet az is befolyásolja. Ha úgy érzed a bevitt kaja nem indokolná a hízást akkor beszélj a dokiddal, és keress fel egy dietetikust.

2015. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 5kg,másodiknál 2kg.De a vége mindkettőnél 17 kg lett.
2015. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok és eddig fél kilo. Tudom késöbb fog begyorsulni, sztem 21. hétre már 1 kilónál fogok járni, lehet többnél is.
2015. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 21 hetes és +2kg-nál járok. 160cm és 60 kg-mal kezdtem a terhességet.
2015. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Eddig 9 kilót hiztam.
2015. szept. 18. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Az extrém sok hízás attól is nagyban függ, hogy milyen BMI-vel kezdted a terhességet, mert pl. aki a normál alatt van, annál már az első 3 hónapban teljesen normális, ha akár 5 kilót felszed, szóval a 9 kilóról így nem lehet megmondani. Hány centi vagy, és hány kilóval kezdted?


Én az első trimeszterben fogytam, most 17 hetesen még mindig nem jött teljesen vissza, de teljesen egyéni a hízás mértéke, és az, hogy melyik szakaszban mennyit szed fel. Nyilván a végén mindenképpen hozzáadódik a baba súlya, de mindenki eltérő ütemben hízik.

2015. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semennyit.És 5 kiló lett a vége
2015. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!