Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. Hétig mennyit hiztatok?

21. Hétig mennyit hiztatok?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok es extrem sokat hiztam eddig.Nem kérdezd mi a nornalis,mert tudom hogy az enyem mar sok,de nem tudom megállítani sajnos,pedig nagyon kuzdok minden nap.
2015. szept. 18. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én mindkettőnél 3 kilót híztam addig. Az elsőnél 10 kiló lett a vége, a másodikat még nem tudom, most vagyok 31 hetes kb. +7 kilóval.

A terhességi hízás nagyon alkati, van aki kifejezetten keveset eszik és szénhidrátszegényen, és mégis felszedi azt a 13-15 kilót. De olyat is ismerek, aki semmit nem vont meg magától, és mégis 5-6 kilót szedett fel összesen. GOndolom, attól is függ, kinek hogy regagál a szervezete a terhességi hormonokra. Van, akinek a kevés kalóriából is tartalékol na meg felhalmoz rengeteg vizet a szoptatásra készülve.

2015. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes múltam és 4 kg-nál járok......
2015. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
63 kiloval indultam 173 cm vekony sportos alkat, kb a 25. Hetig hiztam 12 kilot! utana mar csak harmat. Mindebbol latszott egy atlagnal joval kisebb pocak. Korhazbol olyan lapos hassal jottem ki, hogy meg az orvosom se hitte el, hogy valaha terhes voltam :) szoval ennyit arrol, hogy mennyit es mikor kene hizni. Hulyeseg az egesz, ne is izgasd magad rajta.
2015. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!