Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt köldök körüli...

Másnak is volt köldök körüli fájdalma a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Milyen volt pontosan, meddig tartott? Naponta többször is fájt?
2015. szept. 18. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 20. hétig fájt, addigra teljesen kifordult, utána már nem fájt. Nekem a köldököm mögött, belül fájt, mintha valami nyomná kifelé (mondjuk ez is történt). Szinte állandó volt a fájdalom. Édesanyám is így járt minden terhességénél. Az orvos szerint nem kóros, valakinek érzékenyebb ez a terület, valakinek nem annyira. Mondjuk én nem terhesen sem tudom elviselni, ha valami a köldökömhöz ér, hányingerem van már attól is, hogy rágondolok.
2015. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem terhesség előtt is érzékeny volt a köldököm, még az érintésre is. Szóval igen, ezután fájt rendesen!

Most már a 35. héten vagyok, a köldököm nincs kifordulva, de teljesen lapos :D Már nem fáj, egyáltalán...de jó darabig fájt, érzékeny volt, főleg ha a baba ott mocorgott.

2015. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi 4 hetes vagyok és állandóan körülötte nyilalgat, nagyon aggaszt! :(
2015. szept. 19. 06:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Nektek is ilyen korán kezdődött?
2015. szept. 19. 06:34
 5/6 anonim ***** válasza:
14%

4 hetesen honnan tudod hogy terhes vagy?

akkor még a teszt se mutatja ki csak ha nagyon szerencséd van. de orvos még biztos nem igazolta hogy terhes vagy, hiszen szívhangja is csak 6.hét után van

2015. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, aug 19 én volt utoljára mensim, szept 16ra nem vártam. Holnap leszek 6 hetes, szombaton voltam dokinal minden ok! Szóval 4 hetes vtam akkor amikor kérdeztem.
2015. szept. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!