Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi kiütés lehet? 29...

Terhességi kiütés lehet? 29 hetes vagyok, és tudom, hogy később szokott jelentkezni, de pár napja a hasamon, a mellemen, a hátamon a lábamon apró, baromira viszkető pöttyök jelentek meg. Már megbolondulok annyira viszket. Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt 27 hetesen a hasamon és a mellemen. Én Fenistillil kenten, nagyjából rendbejött.
2008. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a fenistil gél nem válna be, megpróbálhatod a körömvirágkrémet..( kivéve, ha allergiás vagy a virágra).

Ha már semmi sem használ kérj a dokitól cinkrázót-ez az a fehér hűsítő lötty, amit kiskoromban használtunk a kiütésre,csípésre.

2008. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt olvashatsz a terhességi bőrproblémákról: [link]

2008. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2008. szept. 9. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
A titokzatpos kis vörös pöttyök neve:hemangioma ,okozói pedig a hormonok valamint a megnövekedett vérellátás.A pettyek általában nem múlnak el maguktól de a szülést követően lézerrel eltávolíthatók.
2008. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!