Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok és a...

23 hetes kismama vagyok és a testemen kijövő csípések nem is csípések, mint gondoltam, nem is himlő, hanem pupp nevezetű terhességi kiütés?!

Figyelt kérdés
Ez állítólag kismamáknál fordul elő és végig kísérheti az egész terhességet. Hallottatok már róla? Tapasztalat?
2011. júl. 29. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen!

Nekem is van. Ha dokinak mutattad , és ő mondta a diagnózist, nyugodj meg, létezik ilyen. Nem fáj, csak olyan, mintha tényleg kiütéseid lennének.


26hetes km.

2011. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hallottam.

De a Google-ban ezt találtam, ha tudsz angolul...

2011. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt a második trimeszterben. Olyan, mintha csalánkiütés lenne. Patikában vegyél rá rázókeveréket. Én azzal kenegettem és szépen elmúlt meg nem is viszketett. Egy próbát megér hátha neked is beválik. 31 km
2011. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit megnyugodtam, csak ne viszketnének annyira ezek a kis hülye foltok. :)
2011. júl. 31. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!