Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egész nap pihizek akkor...

Ha egész nap pihizek akkor rugdos a baba ha csinalom a dolgom akkor nem. Mással is így van?

Figyelt kérdés
26 hetes. Ma egész nap pihiztem sokszor éreztem őt viszont ha megyek egész nap,csinálom a dolgom akkor nem érzem csak esze ha lefekszem..
2015. szept. 20. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok. Nálam is ez a helyzet. Elringatjuk a jövés menéssel... 😆
2015. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok, en is akkor szoktam erezni, ha ulok, vagy fekszem. Biztos mozog akkor is, amikor allunk, es epp csinalunk valamit, csak akkor kevesbe erezzuk, mert kicsit mas pozicioban van, kevesbe er hozza a hasfalhoz, vagy csak szimplan masra koncentralunk.
2015. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

36hetes multam. Jovés-menés kozben nem nagyon szoktam érezni, gondolom olyankor elringatom, de pl. ha egy helyben állok akkor is érzem... Nem is kicsit, és az elég fájdalmas szokott lenni. Ha fekszek nekem is tobbet mozog, legalábbis jobban érzem, de olyankor nem annyira fájdalmas mint mondjuk állás kozben amikor befeszíti magát.

Várj még pár hetet, is hiányozni fog ez a mostani idoszak :D

2015. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem igazán érzem járkálás közben. Gondolom olyankor jókat alszik. :)

39 hkm

2015. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!