Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok. Uh...

20 hetes kismama vagyok. Uh szerint terhességi kor 21+2 nap ez van a papíromra írva az orvosom nem mondta hogy valami gond lenne a babával de én azért kicsit aggódok ezek az eredmények jók?

Figyelt kérdés

BPD:52.7mm HC:198mm AC:166mm FEMUR:32.8mm HUMERUS:31.7mm

becsült súly 421g



2015. szept. 21. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
És miért aggódsz? Unatkozol?
2015. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha baj lenne mondta volna az orvos, viszont okosabb lett volna ha ott az orvost kérdezted és itt nem teszel fel kérdést. A 12k hétig kb egyszerre nőnek a magzatok de utána már eltérően. Fiam ilyenkor egy héttel nagyobb volt,lányom egyel később, de mindkettő egészségesen született. Fiam majdnem 4ilval született, 3kiló alatt volt.
2015. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az UH általában nem 100% pontos, pár mm eltérés is sokat számít a gép által számolt korban. Másrészt meg amúgy sincs semmi baj, max egy picit nagyobb lesz a babád, mint az átlag.
2015. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na erre az én orvosom azt mondta annó, hogy van aki 4 kilós gyereket szül, van aki meg 2,7 kilóst (genetika).

Kívánom neked, hogy annál több baja soha ne legyen a babádnak, minthogy UH szerint egy héttel nagyobb a koránál.

2015. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen jó értékek. ne parázz feleslegesen
2015. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 26. héttől 2 héttel nagyobbnak mérték a babát. 3900-al született, egészséges kicsilány. Ne aggódj a méretek miatt ;)
2015. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam a kezdettől mindig egy héttel nagyobbnak számolták a babát az ultrahangon, és a 39. héten az utolsó vizsgálaton 3650 g-ra becsülték. 4 napra rá megszületett 3300 g-mal, 49 cm-el. Az ultrahangon ennyi eltérés simán belefér.
2016. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!