Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes kismama vagyok leletem...

16hetes kismama vagyok leletemen ez áll:lepény a mellső falon tapad fedi a méhszájat! Lehet ebböl gond?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem húzódik feljebb, akkor sajnos igen. Könnyen leválhat és kötelező császár. De még kerülhet feljebb, viszont az a legrosszabb, ha fedi a méhszájat és úgy is marad.
2014. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel elmegy onnan, még ne aggódj. Nálam is így volt.
2014. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, csak a hátsó falon tapadt. 16 hetesen részben fedte a méhszájat, most 3 hetesen 2,3cm-re van tőle, szóval ne aggódj! Sok pihenés, ne emelj és nem erőltesd meg magad. Engem eltiltott a doki a házasélettől is pár hétre.
2014. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utsó vagyok, bocsi, 30 hetes vagyok most, nem 3 :)
2014. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 14. héten bevéreztem tőle, de később szerencsére feljebb vándorolt nem okozott több problémát, ha fedte volna továbbra is akkor esélyes lett volna a császár.
2014. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!