Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki elvetette a...

Van itt olyan aki elvetette a második babát, mert nagyon félt előröl kezdeni az egészet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Munkatársamék döntöttek így. 12 körül volt a nagy lánya, mikor becsúszott a pici. Nem tartották meg. Anyagilag belefért volna, de ők úgy gondolták, nekik már nem kell több. Mindenkinek joga van ezt magának eldönteni. Én azt gondolom, korrektebb előbb dönteni és vigyázni. Én elvetetni már nem tudnék babát.
2015. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Igen ,igazad van,de egyszerűen az ismerősöméknél a lánynál elhatalmasodott a pánik,hogy mi lesz a másodiknál.Mi is most várjuk a második babánkat és nem mondom ,hogy én se félek,de csak lesz valahogy más is megoldotta.
2015. szept. 21. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Normális esetben ez úgy működik, hogy a házaspár leül megbeszélni, hogy szeretnének-e másodikat és ha igen, akkor mikor érzik megfelelőnek az időpontot. Nem először megcsinálják aztán jajgatnak hogy most mi lesz.


A majd csak lesz valahogy nem működik ebben az esetben mivel egy gyerekért felelősséget illene vállalni lelkileg, anyagilag, fizikailag egy életre.

2015. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rettegek attól hogy ismét terhes leszek. Úgy érzem, nem lenne energiám még egy gyerekre. Ezért -a férjem szerint már betegesen - ügyelek a fogamzásgátlásra. Nem tudom hogy ha ennek ellenére teherbe esnék mi lenne. Lehet hogy elgondolkodnék az abortuszon. De a férjem úgysem menne bele szóval marad az jogy nagyon vigyázunk
2015. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettegek a teherbeeséstől,mert nálunk meg az a fura helyzet alakult ki,hogy én válni fogok nemsokára, a "párom" meg még egy gyereket akar,gondolom amiatt is,hogy magához láncoljon.Nem tudom el tudnám-e vetetni,ezért nagyon ügyelek a védekezésre.Mondjuk sokat nem kell...
2015. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ügyeltünk a védekezésre, és mégis becsúszott. Annyira már nem vágytunk még egy gyerekre, de nem tudtam volna elvetetni. Két hónap múlva megszületik, már örülök neki, de legjobban a kislányom örül, hogy lesz egy testvére. :-)
2015. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. szept. 21. 15:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,akkor nálatok tényleg jönni akart!:)
2015. szept. 21. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így gondolom, hogy valami komoly küldetése lehet az életben, hogy 40 éves koromban, masszív védekezés ellenére megfogant és megmaradt:-) Nagyon szívós kis teremtés, mert az elején amíg nem tudtam róla heti 3x6 kilométert is futottam, és mégsem volt sem görcs, sem vérzés, sem semmi terhességi komplikáció (már 31 hetes vagyok).
2015. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá!
2015. szept. 22. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!