Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után tényleg...

Császármetszés után tényleg később indul meg a tej? És "kötényhas"a lesz az embernek? Késöbb regenerálódik a test? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, később regenerálódik sajnos. Nekem lett kötényhasam, de nem hinném, hogy a császár miatt, egyszerűen csak kinyúlt és kirepedt a bőröm. A tejem ugyanúgy indult meg, mint a természetes szült szobatársaimnak, bár volt vajúdás bőven, talán emiatt, talán nem :)
2010. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

A tejtermelést az indítja be, ha az első napokban gyakran teszed mellre a babát (ilyenkor még nem kell sokáig, mellenként 5-10 perc bőven elég), és az szopással ingerli a mellbimbódat és a bimbóudvart. Ilyenkor még csak kiskanálnyi előtej jön, de ez nem baj, mert a babád gyomra is csak akkora, mint egy cseresznye.


Ez hasznos, olvasd el: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. Mindig érdemes előbb a régebbi kérdések között kutatni, mielőtt felteszel egy ugyanolyat.

2010. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szoptatás nekem egy szenvedés volt, 4 hóig bírtam cérnával. a testem viszont gyorsan regenerálódott, ez alkati kérdés inkább, de azért azt, hogy könnyű volt, nem mondanám...aktív sportoló koromban nem csináltam annyi felülést, mint szülés után (persze csak mikor már a doki engedte). az, hogy a bőr visszahúzódott rendesen, az meg egyértelműen mázli. ha nem, azon a sebész kése tud csak segíteni :(
2010. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szépen visszahúzódott a hasam (már császár másnapján hasleszorítós bugyit vettem fel), és tejem is már másnap volt.Igaz, homeos bogyót vittem magammal a kórházba, és szedtem.
2010. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsótól megkérdezhetem melyik bogyót szedted?
2010. márc. 15. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!