Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Krekó Imre doktor úrról mi a...

Krekó Imre doktor úrról mi a véleményetek? Vagy kit ajánlotok Győrben, ill. milyen tapasztalatok vannak győri császármetszés vonatkozásában?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Vagy jót mondok vagy semmit. Most éppen semmit. Remélem érted.
2009. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dr Papp Zsoltot tudom neked ajánlani.

Rendes, alapos, megbízható doki. Bár sajnos nem nála szültem, de sokszor rám nézett amikor vajúdtam, mindig volt egy kedves szava hozzám.

Most viszont hozzá járok vissza magánrendelésre, nagyon barátságos. Én csak ajánlani tudom.

2009. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Első válaszolótól kérdezem, hogy anyagi vagy emberi, esetleg szakmai okok?
2009. szept. 25. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Krekó doktor úrról nem tudok mit mondani, de engem Drozgyik Csaba császározott (menet közben dőlt el a dolog, muszály volt), ő volt a fogadott orvosom, maximálisan elégedett voltam vele. Azóta is hozzá járok. Ajánlanám még Dr. Vajda Attilát.
2009. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!