Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik egyáltalán teljesen...

Létezik egyáltalán teljesen problémamentes terhesség?

Figyelt kérdés
Se barnázás, se görcs, se keményedés , se vérzés stb.Hanem minden szuper, 40 hét múlva megszületik és kész.
2015. szept. 21. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

38. héten született,az első 16 hét hànyàstól eltekintve semmi probléma nem volt. Nagyon boldog kiegyensúlyozott voltam. Remekül éreztem magam, meg volt a dzsonzonenddzsonzonos rózsaszìn felhő.

Most minden bajom van. De ki kell bìrni 😁

2015. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van problémamentes terhesség de egy-egy görcs vagy keményedés miatt azért még nem számít problémásnak, ezek normális dolgok bizonyos kereteken belül.
2015. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét (napi 1-2 óra) enyhe émelygést leszámítva semmi bajom nem volt.

Az utolsó két hétben a súlyt már nehezen viseltem, mert alacsony vagyok és úgy néztem ki, mint aki dinnyét lopott a pólója alatt. De ezt nem nevezném terhességi problémának, csak pechnek, hogy ilyen törpe-vékony alkatú vagyok és a testalkatom panaszkodott a legvégén a terhelés miatt.

2015. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hányingerem volt a 12. hétig illetve keményedtem néha a vége felé. Ezek nem problémák, hanem a terhesség velejárói szerintem, így én azt mondom, hogy igen, problémamentes terhességem volt.
2015. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Végig sok volt a savam,meg a 20.hétig hánytam.Ettől eltekintve minden szép és jó volt.
2015. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Nekem 12. , 16. héten barnázás, 19.héten nagyon enyhe vérzés, doki szerint minden rendben, valószínű a mélyen tapadó méhlepény az oka.Csak első baba, aztán nagyon ijesztőek ezek a dolgok.
2015. szept. 21. 17:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Terhességi cukros voltam, de szerencsére elég volt a diéta, befeküdnöm sem kellett a kórházba. Nem volt vérzés, barnázás, görcs sem. Keményedni a végén keményedtem, de ez abszolút normális a végén, nem kellett még csak pihennem sem. Én szuperul éreztem magam végig, dolgoztam a 39. hétig. Nah egy valami volt zavaró, hogy a nőgyógyászoktól való pánikszerű félelmem miatt mindig magas volt a nőgyógyászomnál és a kórházban a vérnyomásom, és ha idegen doki meglátta az eredményt, azonnal be akartak fektetni, szerencsémre az orvosom tudta, hogy mi a helyzet, és elhitte az itthon mért eredményeket. De nem terhesen is az egekben van a vérnyomásom, ha nőgyógyászt látok. Én a következő gyereknél is ilyen terhességet szeretnénk.
2015. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes terhes vagyok az első babánkkal (fiú), se émelygés, se semmi nem vett elő. Illetve ma reggel volt az első kellemetlen dolog, görcsölt a vádlim, de piszokul. Ja és hát elég nagy a pocim, egyre kevésbé férünk el egymástól, itt nyom, ott feszít, de ezt nem nevezném problémának.
2015. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi változáson megy át a testünk ebben a 9 hónapban,hogy lehetetlen nem észrevenni,nem reagálni ezekre a változásokra.Épp az lenne a furcsa,ha minden változatlan maradna,nem? :) Igen,a jó kis hányinger,hányás,kis görcsölgetés,fáradtság és még sorolhatnám....Ha ezek lesznek a legnagyobb bajaim a következő pár hónapban,azzal is kibékülök,csak a babámmal legyen oké minden! :)
2015. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát igen, mit nevezünk problémának!

Nekem az első, ha mondhatom azt, az volt. No nem mondom,hogy nem volt néha egy kis görcs, meg gyomorsav, meg állandó éjszakai pisilés stb. de ez nem probléma. Vele jár.

Viszont vérzés, túlzott keményedés nem volt. Tökéletes vérképem volt végig, a doki szerint tankönyvi volt.

Most a második már nem annyira, de két hét múlva megszületik, addig csak nem lesz már gond!

2015. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!