Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nem igazán eszek valamit?

Baj ha nem igazán eszek valamit?

Figyelt kérdés
Nagy túlsúlyjal estem teherbe, kb 30 kg felesleggel. Annyi bántást kaptam a férjem rokonaitól, hogy elment a kedvem az evéstől, eszembe se jut. Kb 1000 kalóriát eszek/iszok naponta, azt is csak este, ha a férjem hazaér. 100%os gyümölcslevet iszom, meg hipp natalt, folsavat szedek. Lehet baja a babának? Vagy tud enni a feleslegemből? Eddig 5 kgot fogytam, de eskü, ha éhes lennék ennék. 10 hkm
2015. szept. 22. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet baja. Attól is, hogy koplalsz és attól is, hogy nem nőttél fel, hogy elküldj mindenkit a francba! Születése után, ha kövérnek tarják, fénnyel eteted majd? Ébresztő! A babád kockáztatot néhány primitív rokon miatt!!!!
2015. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó amit csinálsz. Én is nagy túlsúllyal estem teherbe és a terhesség alatt 160 grammos szénhidrát diétát tartottam (napi 5x kell enni). 2 hete született meg a babám és fogytam 8 kilót összesen.
2015. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából pont NEM most kéne fogyókúráznod hanem terhességed előtt,bár ezt nm is igazán nevezhetjük fogyókúrának. Az a baj,hogy a fogyásnál ugye méreganyagok szabadulnak fel ami nem igazán jó. Van aki fogy mint pl én is, de a sok hányástól. A kaloriádat növeld meg ,ha nem vagy éhes akkor egyél olyan dolgokat amiben több a kalória de nem egészségtelen.Pl sajtot (100grammban kb 380kcal van,nyilván attól függ milyen sajtról beszélünk).És naponta többször egyél,az nagyon nem jó hogy pont este eszel.
2015. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is túlsúllyal estem teherbe, 98 kg-mal, 96-tal mentem szülni, és 90-el jöttem haza. És egész végig azt ettem, amit csak megkívántam. Szóval ne aggódj, nem mindenki hízik 30 kg-okat, főleg, ha már amúgy is van kezdőtőke.


Ne koplalj, azzal veszélyezteted a babát. És igaza van az elsőnek, állj ki magadért.

2015. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!