Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ennyi negatív nő,...

Miért van ennyi negatív nő, anyuka, kismama ezen az oldalon? Nem azért van ez az oldal, hogy normális válaszokat adjunk egymásnak?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon zavar az hogy pl felteszek egy teljesen normális kérdést és bunko, negatìv válaszokat adnak rá!Vagy másnak olvasom a kérdését és ott is folyamatosan látom a negatìv, lenéző hozzászólásokat!Egyszerüen már nem lehet kérdést feltenni mert mindig van aki bele köt akár egy szóba is!Ez csak engem zavar?Már lassan ott tartok hogy feleslegesen teszek fel kérdést mert úgyis csak ilyen emberek írkálnak.Miért nem lehet ezeket az embereket kiszűrni erről az oldalról és letiltani őket?

Én most 30 hetes kismama vagyok az első gyerekemet várom és persze ezer kérdés van a fejemben de mégse írok ki egyet sem mert nem kérek az ilyen negatìv emberekből!


2015. szept. 22. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell foglalkozni velük. Írd ki a kérdéseid nyugodtan, 10 válaszból azért (szerintem) átlag 7-8 normális szokott lenni, a maradékon meg keresztül kell nézni.
2015. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Mert más örömük nincsen, minthogy okoskodjanak.

Nem kell velük foglalkozni. Jelentsd a válaszukat a moderátornak. Ha többször jelentik egy felhasználó válaszát, akkor törlik. Bár lehet újra regisztrálni, de az mégiscsak idő.


Tedd fel a kérdésedet, kiváncsi vagyok rá.

2015. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes. Én pont azt vettem észre, hogy itt milyen kedvesek az emberek. Menj át a kutyás kategóriába, sírva jössz vissza :D Normális kérdésekre normális válaszok szoktak jönni, nekem az összes kérdésemre kedvesen válaszoltak. Ha valakiről süt az ostobaság és az agresszió (helyesírási hibák halmozódása és hiszti) az meg ne várjon normális választ. Ezt most nem rád értem, mert nem ismerem a kérdéseidet, de sokat olvasgatok itt, és csak a kiakasztó kérdéseknél láttam durvább válaszokat.
2015. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Ezt is most biztos rosszindulatúnak veszed, de ez a kérdés értelmetlen. Egyébként többen írtak már ki ilyet.

Mi értelme,ha nem adsz meg konkrét kérdést, ami szerinted negatív volt?

2015. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Némelyik vàlaszolót megèrtem. A huszadik terhes vagyok vagy épp mennyi az esélye a terhességnek kérdés idegesìtő plàne ha az ember kérdése- ami kicsit fontosabb/ komolyabb- emiatt kb rögtön a 3. oldalon landol.

De ott vannak a direkt hülye kérdések is pl.

Aztàn a sok kommenthuszàr,akik alig vàrjàk hogy ìràsbeli szàjkaratèt tartsanak egy- egy téma ellen/ mellett a kérdés kapcsàn-ahol persze mindig minden fekete vagy fehér.

A tanàcsom/ vàlaszom: sz@rd le, felesleges ezen idegeskedni,mert az emberek ilyenek, ès a legnagyobb baj,hogy nem csak itt.

2015. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Azt szokták mondani,hogy hülye kérdésre hülye válasz.De komolyan.Mikor kiírja valaki,hogy terhes,de vérezget,barnázgat 2-3 napja,de ugye nincs baj?Na az ilyet jóhogy azonnal elküldik a pics@ba,mert annyira ostoba.Na meg a mai háborús volt a csúcs.A facebook szerint háború van,akkor már nem is próbáljoznak a gyerekkel.Mondjuk eleve gyűlölöm,mikor valaki így írja,hogy "próbálkozunk".Ez számomra azt jelenti,hogy már csak a gyerek a célja a szeretkezésnek.Na szóval,ha valakiről süt a hülyeség,persze hogy leoltják,de ha a kérdés normális,akkor tényleg 10-ből 8 válasz is az.A többi troll,aki más kategóriában is ugyanúgy beszólogat.
2015. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezt mar en is feltettem..az a baj hogy nem csak ostoba kerdesekre adnak arrogans valaszt. Amugy meg szerintem aki feltesz akar ostoba kerdest valoszinuleg komolyan gondolja, neki az a szintje. Nem vagyunk egyformak nem kell egybol lenezni meg kioktatni akar a helyesirasa miatt. Persze erdekes tenyleg egyesek irasa hogy maradjunk a peldanal de egyikunk se a masik tanara vagy anyja/apja vagy egy biro a birosagrol nem hinnem hogy ha letamadunk mast akkor itt tanul meg irni pl. Vagy vilagosodik meg kerdesekben. Ha valakit idegesit a masik kerdese minek valaszol ra? Hogy mutassa o mennyivel okosabb es jobb? Az eletukben ez az egyetlen hely ahol jobbnak erzik magukat? Nem vagyunk se toleransak se turelmesek se megertoek egymassal. Ezert tartunk itt..
2015. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Vannak kérdések, ahol már a kérdésben benne van a kérdező arrogáns stílusa , és az összes reakciójában is. Ott nem is a szellemi képességekről van szó, hanem a hozzáállásával van gond. Nem rég volt egy kérdés, aminek az volt a vége, hogy "közlöm, hogy..." na most ez a stílus, hát hogy is mondjam, bicskanyitogató. Ennek ellenére normális válaszokat kapott, de kibukott belőle az agresszió már az első reakciójánál. Az ilyen emberekkel még egy normális ember sem tud mit kezdeni. Én mindig próbálok kedvesen válaszolni, ha nem tudok úgy, akkor inkább nem írok semmit, mert nem építő, de őszintén mondom, egyes kérdezőknél nem ítélem el a durva válaszokat, mert a kérdező is egy paraszt sokszor. Természetesen tisztelet a kivételnek, tényleg van olyan, hogy ok nélkül oltják le, de szerintem 80%-ban normális kérdésre normális válasz jön. Nem baj az ha valaki nem felkészült, én is nulláról kezdtem, mert senkinek nem akartam elmondani a terhességem még, és semmi tudásom nem volt. És lám, rengeteg információhoz jutottam az internetről és innen is. Tettem fel olyan kérdést is, ahol a tesztem értékelését kértem, mert nem volt egyértelmű számomra. Normálisan fogalmaztam, kedves válaszokat kaptam. És a helyesírás pedig igen sajnos általában összefügg a neveltségi szinttel is, tehát aki nem tud írni az általában neveletlen bunkó is. Itt is vannak kivételek persze, de ez a tapasztalat. Bunkóknak meg nem szívesen segít az ember.
2015. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Linkelnél kérdést?

Sajnos eddigi tapasztalatom, hogy akik kiakadnak a "de hát én teljesen normális kérdést tettem fel, miért ilyen mindenki", ott általában a mindenki-szembejön-az-autópályán helyzet van.

2015. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Engem meg az szokott idegesíteni, mikor valaki feltesz egy kérdést, érkezik rá pár normális és néhány szemétkedő válasz, mire a kérdező rögtön a szemétkedővel kezd veszekedni anélkül, hogy esetleg a másik 10 normálisnak megköszönné a hasznos válaszát.
2015. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!