Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ennyi negatív nő,...

Miért van ennyi negatív nő, anyuka, kismama ezen az oldalon? Nem azért van ez az oldal, hogy normális válaszokat adjunk egymásnak?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon zavar az hogy pl felteszek egy teljesen normális kérdést és bunko, negatìv válaszokat adnak rá!Vagy másnak olvasom a kérdését és ott is folyamatosan látom a negatìv, lenéző hozzászólásokat!Egyszerüen már nem lehet kérdést feltenni mert mindig van aki bele köt akár egy szóba is!Ez csak engem zavar?Már lassan ott tartok hogy feleslegesen teszek fel kérdést mert úgyis csak ilyen emberek írkálnak.Miért nem lehet ezeket az embereket kiszűrni erről az oldalról és letiltani őket?

Én most 30 hetes kismama vagyok az első gyerekemet várom és persze ezer kérdés van a fejemben de mégse írok ki egyet sem mert nem kérek az ilyen negatìv emberekből!


2015. szept. 22. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Jaj, túdom...a közlöm,h tervezzük a babát a párommal kérdés!

:-D

Aztán meg jött a hülyesége,h egyedül neveli a lányát,akit 16 évesen szült,és háza,autója van,így 19 éves fejjel...

Vicces lányka volt!

2015. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2015. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
*tudom
2015. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

Nálam ma ez verte ki a biztosítékot: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Kb 10-15 neki nem tetsző, "Mire szülnél?" típusú kommentet töröltetett, így meg teljesen úgy tűnik, mintha a többség támogatná a semmire szülést.

2015. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem csak itt van ennyi negatív anyuka. Ha megnézel egy facebook-os kismamás csoportot, ott is rengeteg az okos anyuka és kismama. A különbség annyi, hogy itt arc nélkül lehet írogatni, ezért talán bátrabbak, és a durvább gondolataikat is leírják.

Sokan azt hiszik, hogy csak az a jó és helyes, amit ők gondolnak és csinálnak. Ezt el kell fogadni, és nem foglalkozni velük. :) Egyébként szerintem annál semmi sem idegesítené az ilyeneket jobban, mintha senki nem válaszolna az ő kommentjükre. :D

2015. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!