Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova menjek 4D ultrahangra...

Hova menjek 4D ultrahangra Komárom-Esztergom megyében, esetleg Győrben?

Figyelt kérdés

Tudom, h van Tatán, Tatabányán és Győrben is 4D, de nem tudom, h hova menjünk. Kinek milyen tapasztalatai vannak? Úgyértem: mennyibe kerül és mit tartalmaz, hány perces dvd-t, hány db fotót, kedvesek voltak-e veletek...stb!

Előre is köszi a válaszokat!


2008. szept. 9. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, én Győrben voltam, nagyon rendesek, az árban benne van a videofelvétel kazettára, ha dvd-re akarod azt külön kell fizetni, fotót is nyomtatnak ha akarod. Nekünk szerencsénk volt, nagyon szépen mutatta magát a babó, még a hölgy is megjegyezte, hogy bárcsak így menne mindenkinél:-) Sztem megéri elmenni mi azért voltunk, hogy megbizonyosodjunk róla mindene megvan és ott ahol lennie kell, a nemét nem akartuk tudni és ezt tiszteletben tartották.

30hetes kismama

2008. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ti mikor voltatok? Mennyibe került?

2008. szept. 9. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Tatabányán voltunk dr. Lollok Zoltánnál (nemsokára megint megyünk, mert nagyon nagy élmény volt), nagyon rendes pasi és mindenre odafigyel, mindent megmutatott a képen, mindent lemért, magyarázott, ha kérdésem volt, akkor külön megpróbált ráközelíteni az engem érdeklő részekre és közben magyarázta mit lát és az mit jelent. 20perces dvd-t kaptunk és 2képet nyomtatott ki, meg persze adott leletet is. Mindezért összesen fizettünk 13.000Ft-ot. Szerintem nagyon megérte. Amúgy Győrről is jókat hallottam, csak Tatáról nem. Remélem tudtam segíteni. Boldog babavárást! Üdv! 26hetes pocakos
2008. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, ez jól hangzik!

Ti hány hetesen voltatok?

2008. szept. 9. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia én Győrben voltam tegnap. 9000,- Ft a vizsgálat és a videokazi. Ha cd-t kérsz: + 2000,-, a dvd 2500,- és a fényképek 500/db. A cd-n csak állóképek vannak, a dvd-n mozgó is. Nagyon rendesek voltak és ha egészségpénztári tag vagy el tudod számoltatni a teljes költséget. Kb 15 perces volt a vizsgálat és nekünk nagyon megérte.
2008. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Úgy tűnik Győr és Tatabánya is jó.

Azért várom még a válaszaitokat!

2008. szept. 9. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
szia én az első válaszoló vagyok én 30. héten járok. nekünk is kb 15 perc volt tegnap voltunk. nagyon megérte, nagyon kedves volt a hölgy aki végezte az egészet. képet mi csak egyet kértünk, de kérésre cd-re írják az összeset. nekem bőven megfelelt a videokazi. sok sikert és jó mozizást
2008. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ismét köszi a válaszodat:)!
2008. szept. 9. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is Dr. Lollok Zoltánt ajánlom, valóban 13 e Ft, nagyon jó doki, precíz és pontos. www.lollok.hu.

Az biztos, egy élmény lesz! :-)

2009. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!