Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komárom-Esztergom megyében...

Komárom-Esztergom megyében ajánlanátok 4D-s ultrahangot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha Komárom jó, akkor dr.Mozejkó László. A Vásártéri patikánál rendel, időpontot kell kérni tőle.

Ha gondolod, küldök telószámot privátban.


Üdv.

21 hetes km :)

2009. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szőnyben mennyibe kerül, és mik a tapasztalatok, ha voltál már?
2009. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én hozzá járok, de 4D-sre majd csak a 24. héten megyünk először. Így személyes tapasztalatom még nincs, de a barátnőm meg volt elégedve vele.

A 2d-s ultrahangokon megnézték a babát tetőtől-talpig, még az újjait is számolgatták. :)Nagyon alaposak és kedvesek (egy hölgy csinálja az UH-t általában).


Üdv.

21 hetes

2009. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szentendre.Ujudvar.Nagyon jo volt..talán kicsit kevés a fél óra.12000volt.Képpel és dvd-vel.Remélem segitettem
2009. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tatabánya-Sáreberek Dr. Lollok Zoltán. 13.000 Képpel és dvdvel. Nekem ő dokim, csak ajánlani tudom. www.lollok.hu. És van még egy tokodon, ami nagyon szuper a Valeomed központ, van babamozi is... www.4dultrahangcentrum.hu


Boldog babavárást!

2009. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tokodon a Valeomedben 10 ezer (üdülésit is elfogadják), kapsz képeket meg DVD-t, az én DVD-m 22 perces, szóval tényleg foglalkoznak veled. Szuper élmémy volt!
2010. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!