Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez baj? Vagy ez normális?

Ez baj? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
15hetes terhes vagyok elég húsos vagyok 168cm 72kg edig nem nagyon híztam. Ez az első terhesegem. Elég hamar el kezdett látszani a pocakom... Sőt..! Tisztában vagyok vele hogy azért van ekkora hasam mer valószínűleg puffadok( Reggel kisebb estére nagyobb) és feszíteni se nagyon feszít. De hát csak a puffadás miatt lehet ilyen nagy pocakom...kb 11hetes koromtól foga úgy néztem ki mint aki van vagy 5honapos. De! Ma ez mind el marad pick a hasam puha is szinte alig látszik. Nem fáj vagy szúr csak olyan érzés mint amikor már nagyon rég otta pisilni kellene es nyom már vagy én nem is tudom. Pisiltem es ugyan úgy meg maradt ez az érzésem. Meg vagyok rémültve! A hasam picike lett puha is és rá adásba ez az érdekes érzés. Valaki volt már hasonló helyzetben? Baj van?
2015. szept. 23. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
És a cicim újra extra érzékeny és a mellbimbóm fáj.
2015. szept. 23. 20:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt mindig lesz valami ami furcsa, vagy hirtelen megváltozik. Amíg nincs erős görcs, vérzés, addig minden tünet normális terhesség alatt. Változik az egész tested ahogy nő a baba. Ne aggódj! Inkább élvezd a terhesség minden pillanatát,mert nagyon gyorsan eltelik! Boldog babavárást kívánok! Üdv: egy 3 éves és egy 8 hónapos kislány anyukája.
2015. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elmúlt a puffadásos időszak. Bár ez még visszajöhet. Valószínűleg a baba is helyezkedik, változtatja a helyzetét, most épp nem nyom semmi belsőszervet azért is lehet. Nyugodj meg, ha baj lenne azt nem csak sejtenéd. De ha nagyon bizonytalan vagy akkor hívd fel az orvosod, és beszéld meg vele.
2015. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: A cicid, meg "lesz az még úgyse"! A 9 hónap alatt annyit fog változni, hogy lesz idő mikor legszívesebben levágnád és kidobnád a francba. Ne lepődj meg, de még a szülés előtt a tejtermelés is megindulhat, nekem pl a 6-hótól esténként szivárgott. Most készül fel a szoptatásra, szóval normális, ha bizsereg, fáj, duzzad,stb. Szóval a vérzésen és a görcsökön kívül szinte minden normális.
2015. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére a puffadás elmúlik idővel ahogy a hányinger is az elején.

A mellérzékenység viszont ilyen, egész terhesség alatt hol jobb, hol rosszabb.

Ez a nyomó érzés is ismerős nekem, volt ilyenem, tényleg semmi baj.

2015. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg próbálom ki élvezni csak hát néha rám jön a félelem hogy mit miért: )
2015. szept. 23. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyyugodj meg, mindenki parazik! Egyszer azert mert faj valami aztan meg azert mer nem. Legkozelebb azert mer nem erzi, hogy mozog aztan meg azert mert majd kiszakit. Vagy mert olyan mintha hirtelen eltunne, aztan meg azert mert nem akar arrebb mozdulni es kenyelmetlen ahogy ezt vagy azt nyomja.

Ez mar csak ilyen. Tudom. Neha en is olyan hulyesegeken paraztam, hogy oruletbe kergettem a paromat! Egyszer pl azert mert nem volt az elso idokben reggeli rosszulletem.

2015. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!