Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik egyágyas szobába...

Anyukák, akik egyágyas szobában voltatok szülés utána a picivel, milyen volt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmas. De csak azért, mert nem zárt az ablak a szobában rendesen és baromira lehűlt a levegő. Október közepén pólóban feküdtem be szülni és nagykabátban jöttem ki a kórházból, annyira hideg lett. A gyereket is csak a 3. éjszakától tartottam magam mellett (addigra bírták a fizetős szobában megcsinálni az ablakot), mert az elsőn már nekiállt tüsszögni.
2015. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szerettem, több okból is: nyugi volt, nem jöttek idegen látogatók minden pillanatban (szobatársakhoz). Viszont a férjem akármennyit bent lehetett, az első napokban szinte csak ő látta el a picit napközben (komplikációk miatt örültem, hogy feküdni tudok). És az elsődleges szempont, ami miatt ezt választottam: a wc-zuhany használat. 3-an voltunk egy ilyen helyiségre, nem pedig 2-szer 6-an, mint a normál szobáknál. Bármikor kimehettem, nem kellett sorban állnom (nem is tudtam volna), és jóval tisztább volt, mint a mindenki (látogatók, vendégek is) által használt sima wc-k!
2015. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szuper. A férjem bent alhatott, akkor jöhettek hozzám, mikor mi akartuk. Saját fürdőm és teljes felszereltségű (tv, konyha, szoptatós fotel, klíma) szobám volt, senkivel sem zavartuk egymást.
2015. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon jó volt! Csend,nyugalom!

Csak mi ketten! IMÁDTAM!!!! :-)

2015. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Azt a szöveget meg nem értem, hogy elsőgyerekes anyukának jobb, ha vannak szobatársai (segítenek pelenkázni, meg ilyesmi indokokra hivatkozva). Nos, én többgyerekes anyákkal voltam az első napom felében, borzasztó volt, a babáik sírtak ők meg egész nap a telefonon lógtak (nyomógomb hangerő kakaón, folyamatos prüntyögés), fél percet nem pihentünk a fiammal. Délutánra szerencsére átkerültünk egyágyasba, na onnantól nyugalom volt és teljes idill. A következőt is így szeretném, ha lesz rá mód.
2015. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első babám lesz és ezzel riogatnak..

Ne legyek külön szobában mert nem bírom majd egyedül...

Nem értem őket.

2015. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt nem bírtam volna ha mellettem üvölt még 3-4

újszülött a sajátomon kívül! Nagyon jó volt külön, bármikor jöhetett látogató és addig maradtak ameddig akartak, ellenben a többágyas szobákban lévőkkel akiknek 1 óra volt a látogatási idő, akkor is ott kellett a szobában hagyni a babát és nekik kellett kimenni a váróba a látogatóhoz. Az én esetem legalább gyorsan és ismerősök körében telt az idő. A nővérek csak fürdetéskor jöttek be vagy ha régóta sírt a baba és érezték hogy kell az erősítés.. Mondjuk az rossz volt mikor nem volt bent a párom és akkor kellett mennem a kezelésre, akkor a babát muszáj voltam egyedül hagyni (monduk szem.szt. idegenekre sem szívesen bíztam volna ha többágyasban vagyok). Szerintem azért is jobb külön mert ha szerencséd van és éjszaka alszik a baba akkor te is tudsz egy kicsit (mielőtt hajnalban jönnek lázat mérni -rendszerint 5-kor felébresztettek ez miatt..) a többágyasban pedig erre elég kevés esély van.. (Mondjuk a császárosoknak biztos szívás az egyágyas, de gondolom azért ott több is a nővéri segítség..) Remélem jövőre is sikerül kifognom a vip szobát!

2015. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na igen. Decemberben szülök. Mennyi esély van rà hogy kapok egyágyas szobát? :))
2015. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nagyon jó volt:-)

Szent Imrében szültem 2012 októberben, akkor voltunk ott. Most újra babát várok, Szent Istvánban fogok szülni, ugye ott csak alapítványi van...Az orvosom itt és a maternityn van, még kalkulálunk belefér e magánkórház, sajnos az elég drága..viszont én szeretnék újra egyedül lenni a babával.

2015. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as én is decemberben szültem:) Simán kaptam egy ágyas szobát :)
2015. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!