Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egyágyas szobában?

Szülés után egyágyas szobában?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének, hogy kinek jött be és kinek nem és miért. (Második gyerkőc lesz.)
2013. júl. 1. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Nekem teljesen bevált, mert ismerkedhettem a kislányommal (első baba, de másodiknál is egyágyasban leszek) és oda a férjem bejöhetett, ami nagyon nagy segítség volt, mert érzelmileg nagyon sokat jelentett neki is meg nekem is, hogy a közelünkben volt. Én így is az utolsó napot már kín szenvedésként éltem meg, mert nagyon hiányzott (mert ugye csak 4 órát jöhetett be oda is). Nem bántam meg, hogy külön szobában voltunk, mert így nem zavart minket semmi.

Remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Elsö babás császáros anyuka volta egyágyas szobában.Nekem nagyon jó volt.Akkor jártam keltem(mentem fürdeni,wcre)amikor csak akartam.A kicsi is végig velem volt,csak fürdetni és vizitre vittem el,a családom is bejöhetett(sote 2n a többágyasba nem lehet bemenni a kicsikhez,csak üvegen keresztül nézhetik meg öket.)a férjem végig benn volt.:)igaz hogy nekem magándokim volt ö jött is napjában többször vizsgálni,de egyébként a többi doki csak éppen h benézett.Sokan mondják hogy nem jó elsö kicsinél az egyágyas nekem olyan meghitt volt kettesben a lányommal:)
2013. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nagyon bejött.

Végig velem lehetett a fiunk,sőt,párom két éjszaka is benn volt velünk,mert nem voltam jól,nővérkék mondták,hogy nyugodtan maradhat ameddig akar.Párom maradt is,utolsó három nap csak nappal 1-2 órákra ment el.

Többágyasokba látogató napi 2x1 órára mehetett. (igaz 1 ágyasért fizettünk is külön)

2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Kétszer szültem, mindkétszer 3 ágyas szobában voltam.

Jókat beszélgettünk, tapasztalatokat cseréltünk, vigyáztunk egymás babáira.

Az első szülésemnél az utolsó nap már csak egyedül voltam a szobában, unalmas volt. Persze ki lehet fogni kibírhatatlan szobatársakat is, ez nyilván egy ágyas szobánál nem történhet meg.

2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 2. válaszoló tudnál nekem segíteni? annyi lenne a kérdésem mennyibe került az 1 ágyas szoba a Sote II-n? 2011 ben szültem a lányom a sotén akkor nem volt hely 1 ágyasba remélem idén lesz decemberre várom de nem találak sehol árakat
2013. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk első babásoknak nem ajánlották. Egyébként én örültem, tényleg vigyáztunk egymás babáira, beszélgettünk, egyedül agyon untam volna magam.
2013. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
egyágyasban voltam én is, nagyon bejött, most is így csinálnám. Eléggé le voltam amortizálódva szülés után, nekem nagyon sokat segített, hogy a párom végig bent tudott lenni mellettem
2013. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyágyasban voltam én is, nagyon jó volt. A férjem bent is aludt, a látogatóim bejöhettek (egyébként nem lehet), a babám is velem volt amíg annyira be nem sárgult, hogy szinte állandóan fény alatt volt. Saját fürdő, wc, zárható ajtó. Ha lenne 2. gyerek, akkor is csak ilyenbe mennék.
2013. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
A SOTE II-n voltam én is egy ágyasban. Választott dokim és általa ajánlott szülésznőm volt, így a szülésznő elintézte, hogy ha üres lesz egy egyágyas, akkor én kapjam meg:) Azt hiszem 15 vagy 10 ezer volt egy éjszaka. Közös fürdő van a másik szobával, de persze mikor te vagy bent, akkor magadra tudod zárni. De azt hiszem most elköltözött a SOTE II ideiglenesen, nem tudom mikor költözik vissza a szülészet. Én szerettem az egy ágyast, anyukám sokat tudott így segíteni, a gyerek is velem volt egész nap, és a férjem is reggel jött, este 7-kor ment el. Szóval jó volt, hogy 3 napig nem az volt, hogy az apja nem is lehetett a gyerekkel, és nem kellett idegenekkel lennem. Első baba. És azt mondják jó a több ágyas, mert van segítség, ugye a többi anyuka. Nekem jobb volt a saját anyukám és családom segítsége, plusz ugye ha akartam , beadtam a babát. Viszont ha többen vagyunk egy szobába, nehezebb pihenni, ha valaki babája épp sír, mikor te pihennél.
2013. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Égre, Földre fogatkoztam, hogy a második babámmal alapítványi szobába megyek majd. Erre a szülésznőm rábeszélt, hogy ne dobjak ki 10e Ft-ot naponta mert van egy 3 ágyas és csak én leszek benne. Hú nagyon örültem, de másik éjjel mindenki megszült. Reggelre tele lett a szoba, ami önmagában nem is lett volna baj csak a 2 szobatársam. Hozzáteszem NEM romák, büdösek, koszosak voltak, undorodtam az egész mindentől. Az egyik, éjjel úgy horkolt, hogy én olyat életemben nem hallottam, szóval egy percet sem aludtam. Mikor betelt a pohár mondtam, hogy azonnal át akarok menni a fizetős szobába, persze egy se volt szabad már. 4 éjszaka nem aludtam, mikor hozták a kisfiam mindig féltem hogy nehogy összeszedjen valamit. Ja az a benga állat nő mindig fosott és nem mosott kezet, mert még törölközője sem volt a fürdőben és mikor hallottuk hogy lehúzza a WC-t már nyílt is az ajtó, jött ki. ÁÁÁÁÁ kész voltam.
2013. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!