Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt rajtam kívűl mâs is úgy,...

Volt rajtam kívűl mâs is úgy, hogy nem akart gyereket, de mégis megtartotta?

Figyelt kérdés

Màr bànom, mit tegyek, hogy elmúljon ez az érzés?

A pàrommal is gondok vannak. Nehéz...


2015. szept. 25. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nekünk spirál mellett jött össze de nem bírtam elvetetni. A párommal sem volt jó a kapcsolat. Hát szép lassan belenyugodtam, mire már félidős terhes voltam, imádtam a babát és harcoltam érte (majdnem meghalt) . Nagyon nagyon szeretem, nem bántam meg a döntést. 2 éves :)
2015. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

nehéz volt :( , mert a férjem el akarta vetetni, én megtartottam, de majdnem ráment a házasságunk. Szerencsére sikerült rendbe hozni a dolgokat (évekig tartott). Nem bántam meg egyáltalán, már 5,5 éves.


De nem értem a kérdésben: azt bánod, hogy végül megtartottad ,vagy azt, hogy eleinte nem akartad őt?

2015. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt bànom,hogy megtartottam.
2015. szept. 25. 10:11
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
meg született már? ha nem akarod felnevelni, van rá mód,hogy örökbeadd stb. nézz utána mindennek.
2015. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Hány hetes terhes vagy? Gondolom még nem született meg a pici, különben nem bánnád hogy megtartottad. Most még csak a gondokat látod, de majd ha a karjaidban tartod legkésőbb akkor biztos megváltoznak az érzéseid. Anyának lenni a legcsodálatosabb dolog a világon.
2015. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok. Pàrom nem dolgozik és sajnos még a gyerek miatt sem tud megvàltozni. Néha iszik, olyankor minden vagyok csak jó nem.
2015. szept. 25. 11:11
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
gondold át először is, hogy a pároddal akarsz-e maradni. aztán azt, hogy egyedül megtartanád-e a babát. ha nem, örökbeadhatod...
2015. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Inkàbb a pàrom csalàdjàra hagyom a gyereket, nekik csak több közük van hozzà mint vadidegeneknek.
2015. szept. 25. 11:31
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Persze, ha vállalják, ha örülnének neki, akkor ezt is lehet.
2015. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy leírtad a párodat, én a helyedben inkább szakítanék vele és egyedül nevelném fel a babát, illetve próbálnék másik párt találni. Biztos nem hagynám olyan apára aki iszik...

Most magad alatt vagy mert ilyen a párod, de próbálj inkább a babára koncentrálni, képzeld el milyen lesz mikor megszületik, a karjaidba foghatod stb. Párodnak meg mondd meg hogy ha nem változik meg fel is út le is út.

2015. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!