Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyviszketés lehet terhessé...

Hüvelyviszketés lehet terhesség miatt?

Figyelt kérdés

Viszket a hüvelyem. Átlátszó, kicsit sűrűbb folyásom van, de nem nagy mennyiségű, csak a megszokott, nagyon minimális. Nem túrós állagú, és nem is büdös.

Csak szimplán viszket, de azt sem folyamatosan, hanem csak egy-két alkalommal érzem az irritációt.

Ez lehet terhességtől?



2015. szept. 25. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább valamilyen irritációra vagy fertőzésre utal. Jobb lesz, ha minél előbb ellátogatsz az orvoshoz és kapsz rá kezelést, mielőtt komolyabb lesz!
2015. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem terhesség. Mosatlanság, fertőzés, gomba, allergia. De nem terhesség.
2015. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok, azért kérdezem. Hogy lehet e az miatt.
2015. szept. 25. 19:30
 4/9 A kérdező kommentje:

Mosatlan nem vagyok, mert minden nap fürdök, rendesen tisztálkodom, és intim mosakodót is használok. Gombám egész életemben 1x volt, az is már régebben. Allergiás semmire sem vagyok. Remélem semmi komoly, azért elmegyek orvoshoz, csak válaszokat szerettem volna kapni, hogy van-e köze a kettőnek egymáshoz.

13 hkm

2015. szept. 25. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt bizony elég gyakran kaphatunk el gombás és egyéb fertőzést, mert az immunrendszerünk legyengül. Soha életemben nem volt gombám, terhesség alatt kb kéthetente jött elő. Mindenképpen orvoshoz kell fordulni, mert egy felszálló fertőzés gondot is okozhat. Az intimmosakodót pedig hanyagolni kellene, mert az is befolyásolni tudja a hüvelyflórát és sajnos sokszor a jó bacikat is elpusztítja. Nekem ezt doki mondta.
2015. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget!
2015. szept. 25. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gynophiluis-t. Nem gyógyszer, recept nélkül tudod megvenni, vissza állítja a hüvely természetes ph-ját. Én is terhes vagyok és nekem bevált az ilyen viszketésekre. Én se vagyok se gombás, semmi egyéb.
2015. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm!
2015. szept. 25. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nalam is. 37hetes vagyok, kb.2hete ereztem, hogy viszketek neha, semmi mas tunetem nem volt. Mindenesetre elmentem dokihoz, Candida gomba. Kaptam ra kremet meg huvelykupot, kb. 2-3nap alatt elmult.

Ehhez a candidahoz nem kell, h mosatlan legyel vagy osszeszedj valamit, egyszeruen a terhesseg alatt felborul a szervezet, elszaporodnak a rossz bacik es kesz.

En nem mertem ilyen-olyan kremet hasznalni,probalgatni melyik fog segiteni, inkabb elmentem dokihoz egy ,,potya,, mutogatasra. Hamarosan ugy is mutogatni kell magam, akarmennyire is kellemetlen, de maskepp nem tud megszulni az ember :D

2015. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!