Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen melyik is az a 2...

12 hetesen melyik is az a 2 (már nem tb támogatott vérvétel)? Egyik azt hiszem az AFP, Másik? Érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem egyik a Down-kór szűrés,

Másik meg az AFP

Jól tudom?

Ti megcsináltattátok a vizsgálatot?

Minden vélemény érdekelne a témával kapcsolatosan, Köszönöm :)



2015. szept. 25. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Down van, afp nem megszűnt?

Én a kombi tesztet megcsináltatom.

2015. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kombinált teszt. Én megcsináltattam anno a fiammal. Az AFP 16 hetesen van.
2015. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs :S annyi minden változott az első terhességem óta :S


Kombi teszt mit szűr ki?

2015. szept. 25. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

az 1. genetikai vizsgálat, ami egy ultrahangból áll és vérvételből. a Downt és Edwards kórt szűrik.

az AFP 16 hetesen volt

2015. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor az AFP ami 16 hetesen van ingyenes? (anno az volt)
2015. szept. 25. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyiket sem érdemes megcsináltatni (ezt orvos mondta) egyébként az afp a 16. héten volt és már eltörölték. ez a kombinált vagy integrált teszt, választható. én a kombináltat megcsináltam de teljesen értelmetlen volt..kijött hogy a gyerekemnek 1:2200-hoz az esélye a downra...és?? :) max akkor csináltatnám meg a helyedben, ha volt fogyatékos vagy egyéb genetikai rendellenességgel született gyermek a családodban, vagy 35 év felett vagy, vagy káros szenvedélyed van amiről nem tudtál lemondani az első harmadban
2015. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó! Így már minden érthető! Akkor számomra felesleges megcsináltatni (azt a pénzt inkább a babómra költöm)

Ment a zöld kéz mindenkinek :)))

2015. szept. 25. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!