Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért görcsölgethet a hasam ha...

Mért görcsölgethet a hasam ha mozgolódik a pici? Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Remélem nem jósló fájások,ahhoz még korán lenne
2015. szept. 25. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hàny hetes vagy?
2015. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
29
2015. szept. 26. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Keményedés. Viszonylag szokvànyos jelenség, viszont nem mindegy, hogy milyen mértékben és mennyit keményedesz. Orvosoddal beszélj.
2015. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a keményedés dolog lent szokott lenni vagy az egész méhre kiterjedő? Mert néha lent szoktam érezni hogy megfeszül de nem tudtam az mitől van
2015. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy csak 5-én megyek dokihoz.2*1 magnéziumot szedek
2015. szept. 26. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen magnézium de az a 2x1 akár kevés is lehet mondjuk magnerot-ból.

Egyébként nem biztos, hogy korai jósló fájásokhoz, nekem már 27 hetesen görcsölgetett néha a hasam, emeltem a magnéziumot de 31 hetesen az ügyeletet is megjártam mert egész délután éreztem és aggódtam, utána 3x2 magnerot-ot ajánlottak, ritkább volt de azért volt utána is, 34 hetes korom óta mindennapos a görcsölgetés és végigviszem a terhességet, hétfőre vagyok kiírva, még egyben. (és semmi jel hogy történne valami)

2015. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magnesii citricit szedem
2015. szept. 26. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom abból is lehet 3x1-től egészen 3x2-ig menni. 3000 mg kb 400-450 mg elemi magnéziumnak felel meg, annyi kell de van akinek a fele is bőven elég, ez annyira egyéni.
2015. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!