Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 8 hetesen vagyunk...

Jelenleg 8 hetesen vagyunk meretek szerint de a terhesseg az 9het+2, baj hogy neha nem erzem a babat? Nincs meg az a furcsa erzes? Igy reggelente fordul elo h feljelek es olyan mintha atlagos reggel lenne.

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

A magzat lehet nyolc hetes, de te nem...utálom ezt a többes számot...

Egyébként nem is kell érezned semmit. Örülj, hogy nem vagy rosszul.

2015. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit bant ez teged a tobbes szam? Ha nem tetszik ne valaszolj
2015. szept. 26. 10:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod ezt hivjak aggodasnak! De gondolom neked ehez kozos sincs. Kosz a valaszt!
2015. szept. 26. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetes az aggodalom, egy alap szinten, de ha így folytatod, begolyózol a kilenc hónap alatt.
2015. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is használtam néha a terhességeimnél a többes számot, nem értem mi ebben a zavaró.. engem sokkal jobban idegesít mikor valaki olyan szavakat használ mint: üccsi, puszcsi, albi, köszcsi.. és társai.. na mindegy..

Egyáltalán nem baj hogy nem érzed, a babát még nem is érezheted 8 hetesen. Ha nem vagy rosszul az is egy jó dolog, én a fiammal voltam így. Semmi rosszullétem nem volt. Talán még nem tudatosult teljesen mi is történik, átlagosnak tűnnek a napok mert még nincsen semmi szemmel látható vagy kézzel fogható jele annak hogy mekkora változások történnek veled.

2015. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom ezeket a normalis valaszokat :)

Rosszul let az 2 hete van eleg durvan csak a nap folyaman mindig erzem h olyan mintha tele lenne a hasam pedig nem eszek sokat :) es reggelente vagy mikor fekszek ezt nem erzem. :)

2015. szept. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!