Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt. Van bármi...

Kombinált teszt. Van bármi értelme?

Figyelt kérdés
Hiszen csak egy arànyszàmot kapok, ami ha rossz akkor úgyis kellenek a tovàbbi vizsgàlatok. Lehúzàsnak érzem a semmire, főleg úgy,hogy ha nem jò az uh akkor megintcsak tovàbb küldenek genetikai tanàcsadàsra. A hatàrozottan eredményt adó tesztek pedig nagyon dràgàk 200.000 Ft- ért. A szülés nem kerül ennyibe. Ki hogy làtja,megéri egy tippért kifizetni 30.000Ft- ot?
2015. szept. 26. 09:29
1 2
 1/15 Bella169 ***** válasza:
100%

Szerintem megéri. Én megcsináltattam.

Ha jó helyre mész ahol profi az uh gép akkor nagyobb eséllyel mondanak biztosat.

Ajánlani tudom Gasztonyi doktorurat Pesten ( nála voltam. Megérte 200 lmert itazmi.) Vagy az Istenhegyi géndiagnosztikai központot.

2015. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Megérte 200 lmert itazmi.- ezt nem értem 😁


De köszi a vàlaszt, uh- ra profihoz megyünk,ezért is érzem feleslegesnek màshoz elmenni ugyanezért.

2015. szept. 26. 10:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 évesen vállaltam a második babát. Én is megcsináltattam persze, és 1:210 lett az eredmény. Minden orvos hümmögött. Csak azt felejtették el mondani, ha megcsináltatod a kombináltat és az nem jó eredmény, hiába akarod utánna megcsináltatni az integráltat, azt már nem engedik. Csak a szúrás marad. Sajnos a kor miatt eleve rossz arányszám jön ki, tehát sok értelme magasabb korban nem sok van. Nálunk 3 kismamának(azonos korúak) ugyan az az arányszám jött vissza. Elgondolkodtató.
2015. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk, jön a tesó, a kisfiunkkal is voltam, és nem bánom. Nem az arányszámok miatt!!! A tarkóredő érték rendben, orrcsontja rendben, köldökzsinór áramlás rendben, szervileg minden rendben, (szív, gyomor, etc..) mi ezért mentünk megint. Nem igazánb érdekel az arányszám, ha egy profi orvos nézi, nem TB futószalagon , hanem alaposan rád szánva azt a 20 percet, akkor megnyugtató hallani, hogy minden rendben van. Gratis, azt is tudjuk már, hogy kislányunk lesz. Mi a Kleopátra házba a Hepinet rendelőben voltunk ismét, 18 000Ft, alap, hogy nem sajnálom rá, mer ha valami olyan problémát talál, akkor mielőbb lépni tuduk.. De hála a jó Istennek minden rendben. Szóval ha komplexeen nézed, akkor nem az arányszám a lényeg. Hanem minden!
2015. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bella169 ***** válasza:
200 km-ert utazni. Ez akart lenni de telon néha mellé ütök.
2015. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hatalmas divat lett szerintem a kombinált teszt és a vérvétel 2 genetikai rendellenességet jelez, ennek ellenére ezerféle más rendellenesség is létezik, és nem a down a leggyakoribb. Mi nem kértük, csak komoly uh-ra mentem (a Magzati Diagnosztikai Központba).

Az uh-on ha nagy a baj, jó eséllyel észreveszik, de mivel úgysem vetetnénk el bármi baja lenne, így nem fizettem 30 ezret "feleslegesen". Még nem vagyok kockázatos korban sem.

2015. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Tehàt ha jól értem a jobb minőségű uh miatt vàllaltàk sokan.
2015. szept. 26. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Minek a kérdés? Már eldöntötted. Egyébként az egyik legprofibb mondta,hogy az uh sokszor nem mutatja a bajt,csak későn.
2015. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem döntöttem el. Attól még,hogy felesleges lehet,hogy megcsinàltatom. Csak a véleményekre vagyok kìvàncsi,ki miért vagy miért nem csinàltatta meg.
2015. szept. 26. 20:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatom meg. Mivel ha rossz erdmény jönne ki, akkor sem lehet semmit csinálni vele, kezelni vagy ilyesmi, elvetetni nem fogjuk, akkor meg mire megyek vele, h kapok egy tippet, h mennyi az esély a betegségre?
2015. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!