Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fogamzásgátló mellett lesz...

Ha fogamzásgátló mellett lesz valaki terhes, hogy veszi észre?

Figyelt kérdés

... Ugyanúgy menstruál a nő a gyógyszer mellett, ha terhes?

Én gyógyszert szedek, most múlt el a mensi kB egy hete, és nagyon fájnak a melleim.


2015. szept. 27. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg a vérzésem.
2015. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jön meg.
2015. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vilcsianyuja ***** válasza:

A mellfájdalom a fogamzásgátló mellékhatása lehet. Nekem bogyó nélkül a mensi előtti egy hétben fájt őrületesen a mellem mindig, mikor szedtem, akkor meg csak a megvonásos héten nem fájt.

És igen, a terhesség jele, hogy a megvonásos vérzés kimarad.

2015. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vagy 2 éve szedem ezt a gyógyszert, de most napok óta nagyon fáj a mellem,eddig ez nem volt soha.

Napokban megyek rákszűrésre, megkérdezem a dokit.

Nem igazán szeretnék terhes lenni. (3 gyerekem van)

2015. szept. 28. 09:22
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
A három terhességednél volt ilyen tünet? Akkor is feltűnt, hogy jobban fáj a melled, mint máskor? A magad megnyugtatására csinálj egy tesztet, rákszűrésre már ennek tudatában mehetsz.
2015. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fájt a mellem terhesen, de még nagyra is nőttek. Most ugyanolyan pici, csak fáj.

Hogy mondjam, azért terhesnek nem érzem magam, de ez csak megérzés.

2015. szept. 28. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is írtóra fájt a mellem, be is voltam ijedve rendesen, mert anyám mellrákban halt meg - de kiderült, hogy a tejmirigyek gyulladtak be - semmi baj... ahogy jött, el is múlt... :-)
2015. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, terhes nem vagyok. Jól megvizsgált, nincs semmi bajom.

Hormonokra fogta.

...de azért kaptam beutalót mell-uh-ra..

2015. szept. 30. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!