Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szabad terhesen sportolni?...

Mit szabad terhesen sportolni? Foleg az elso par hetben, ez nem okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Ma vegre lett egy eros pozitiv CB digitalis tesztem,es szeretnem tudni mennyire szabad ilyenkor az elejen sportolni. Azt irja a teszt 1-3 het. Jovoheten megyek dokihoz,de addig sem szeretnem elhanyagolni a mozgast. Szobakerekpar,esetleg konnyebb sulyzokkal torna belefer szerintetek?:)

2015. szept. 27. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
ha eddig is csináltad, akkor folytasd nyugodtan
2015. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Súlyzózást én most hanyagolnám, és dokit megkérdezném róla, akkoris, ha könnyebbekről van szó. A lényeg, hogy ne most kezdj intenzív hasizomerősítésbe, és ne ugrálj, tehát semmi olyat, ami a beágyazódást akadályozhatja. Új, intenzív sportba se most kezdj, és figyelj, hogy a pulzusod ne legyen túl magas. Ha lazán csinálod, nincs gond a szobakerékpárral.


Általánosságban ilyenkor a könnyebb, lassabb sportok ajánlottak, pl. séta, jóga, terhes pilates, kismamatorna. Vannak gyakorlatok, amik egy bizonyos héttől már nem ajánlottak (háton, és hasonfekvősek).

2015. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt sztem elég jól össze van szedve: [link]
2015. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:))
2015. szept. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!