Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baby Merc és Kunnert Vip...

Baby Merc és Kunnert Vip babakocsik hány kg kb baba nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudunk elmenni érte és élőben megnézni,igy házhoz szállítják.A kettő közül választanék,de nem tudom melyik a jobb.
2010. márc. 14. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A Baby Merc babakocsi 15 kg, a Kunnert Vip pedig 12 kg. :) Remélem, sikerül választani.
2010. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ma vettem Kunnert babakocsit és azt mondta az árus, h 14 kg. De én nagyon meg vagyok vele elégedve és az ára is nagyon jó.
2010. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol vetted?Mármint rendelted vagy személyesen meg is nézted?
2010. márc. 14. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Babaexpo volt Debrecenben és ott vettem, így jobb, mert személyesen is láthattam, és nagyon jónak tartom.
2010. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Brigitta04 ***** válasza:

Sziasztok.

Rengetek keresgélés,nézelödés után én is a Kunert Vip mellett döntöttem!Nem vagyok a használt babakocsik ellen sem de nagyon sokat néztem már ,kerestem.Ami jobb állapotban lenne az szerintem drágák ahoz képest amennyibe a Kunert Vip kerülne.

Én Bonyhádon találtam egy baba boltot ott élöben meg tudom nézni és 36000 ft ha jól tudom az árát.

Kiváncsi lennék ti mennyiért találtátok?


27 km

2010. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 35000-ért vettem a babaexpon, akciósan,újan.

28 hetes km

2010. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!