Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt anionos...

Terhesség alatt anionos betétek használhatok?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett vagyok már 2x voltam kórházba az elején barnáztam aztán rá egy hónapra volt egy vérpecsételés nem találtak semmi rendellenest azt mondta a dokim hogy beágyazódási vérzés de 2 éve már volt egy vetélésem 21 hetesen ezért nem nagyon merek ilyen új dolgokat kipróbálni viszont azt hallottam hogy nagyon jók de terhesség alatt is? ?
2010. márc. 14. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én azt használom,mert külön ajánlotta a védőnő!!!!Mert nagyon hajlamos vagyok a fertőzésekre egyébként is!!!Nekem bevált!!!Szóval nyugodtan használd!!!Üdv:22 hetes kismama
2010. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is használok ilyet, nekem meg már 5-ször volt hüvelygombám a terhességi hormonváltozás miatt. Csak ez használ, semmi más kúp meg sem kottyan a gombáimnak. :)

DM-ben veszem, Biointimo, 20db-os, 700 ft kb. De a bacik ellen is jó persze. Nyugodtan használd, ez nem fog, nem is tud ártani!

29 hetes

2010. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én most hallok erről először,így utána is néztem,és nagyon jó dolognak tartom:)Terheseknek kifejezetten ajánlják ahogy olvastam,úgyhogy jövőhéten kipróbálom én is,mert sajnos én is nagyon hajlamos vagyok a fertőzésekre.:)(18h)
2010. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem csak hogy használhatod, ajánlott is használni, mert az terhesség alatti fertőzéseket (hüvely, vizeletrendszer) kivédi!

2010. márc. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom,nagyon szuper!Van tisztasági is meg szülés utáni betét is,ahol Én veszem.Nyugodtan használd,meglátod,hogy milyen jó!
2010. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat vettem a dm-ben egy csomagot azért most már kipróbálom terhesség előtt nekem is sokszor volt gyulladásom akkor kezdtem el utána olvasgatni hálaistennek terhesség alatt még nem volt semmi gyulladás de azért megelőzésre gondoltam hogy mégiscsak jó lenne kipróbálni még egyszer köszi a biztató válaszokat 14hetes km
2010. márc. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!